Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez beágyazódás vagy a...

Lehet ez beágyazódás vagy a mensit érzem?

Figyelt kérdés
Ma van a 6.napom ovu után.Egész nap görcsölget a hasam,hol jobban,hol kevésbé és a derekam is fáj.A hőm 36,9.Tegnap egész nap szúrt a méhem körül és a petefészkem.Úgy érzem,bármelyik pillanatban megjön.Lehet ez beágyazódás?A legtöbben azt mondják,nem lehet megérezni,viszont a mensiig még minimum 5 nap.
2010. jan. 16. 20:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szia! Ha védekezés nélkül voltatok együtt ovu környékén, akkor még az is lehet, de általában szokott lenni beágyazódáskor kevés pecsétlő vérzés. De én valószínűbbnek tartom, hogy a közelgő menszi miatt van. Az ovuláció időpontja se mindig akkor van, amikor mi gondoljuk, nekem pl nagyon gyakran szúr a petefészkem, akkor is, amikor nem kéne... ha elmarad a menszid, akkor már lehet ok örömre/aggodalomra.
2010. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok, mint te:)

És egy időben veled, 6 napon...de szerintem menszi lesz,ami még nekem is min.5 nap, és ráadásul ennyire korán soha nem fájt még a hasam......

2010. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Akkor drukkoljunk egymásnak kedves 2.válaszoló.Mióta próbálkoztok a babával?Nekünk most ez a 4.hónapunk és nagyon szeretném,ha sikerülne.Gyanús nekem is ez korai hasfájás.Jövő héten minden kiderül.

Szorítok!

2010. jan. 16. 20:57
 4/28 anonim ***** válasza:

Ok, én is szorítok neked.:)

Igazából ez csak a 3-ik hónapja....

De eddig mensi előtt2-3 nappal mindig a fejem fájt,nem tudom mi ez a változás, ráadásul ennyivel előtte.

2010. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
ja 2 voltam:)
2010. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Valami változás?

Én még pocsékabbul vagyok:(

Reggel szétöklendeztem magam, ég a gyomrom, a mensi görcs ugyanúgy megvan,talán néha erősebben is, én feladtam a reménykedést, szerintem mensi lesz megint:((((De neked szorítok!!!!!!!!!!!/2.-ik/

2010. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már egy héttel a mensi előtt görcsöltem. Méghozzá eléggé nagyon! Mondtam is magamnak, hogy: Na, megint semmi nem lesz, már görcsölök. Aztán vártam, nem jött...eltelt egy hét, de még mindig görcsöltem, a mensi meg sehol. Én a görcsök miatt olyan biztos voltam, hogy nem fog megjönni, hogy tesztet sem vettem. Mikor már 1,5 hete késett, elkezdtem reggelente rosszul lenni. Az idegeskedésre fogtam, de egyik délután csináltam tesztet. POZITÍV lett. Azóta 20 hetes kismami vagyok.


Szóval a görcsölés teljesen olyan volt, mint mikor meg akart jönni. És sem pecsételés, sem semmi nem volt! És már 1 éve próbálkoztunk... és most kisfiunk lesz! :-D


Fel a fejjel csajok, még bármi lehet!!! Írjatok majd!

2010. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Szius.Itt vagyok ismét.Nálam a helyzet változatlan.Egész nap görcsölgetek,hol erősebben,hol gyengébben,viszont semmi pecsételés nincs.Kezdek én is letörni,de a kis reménysugár még ott motoszkál bennem.

Te se add fel,látod,van,aki hasonló helyzetben járt,mint mi,és lassan boldog anyuka lesz.

Kismami,gratulálok a leendő kisfiadhoz és jó egészséget kívánok mind kettőtöknek.

Kedves 2.válaszoló,írd majd meg,hogy mi lett veled.Én nagyon drukkolok neked és addig ne add fel,amíg meg nem jön!:-)

2010. jan. 17. 12:29
 9/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Ok, majd írok, de már érzem,hogy tuti menszi lesz.

Azt nem tudom miért jön ennyivel előbb,mert soha nem volt még rá példa.

És azt hiszem így egyenlőre le is állok a babaprojekttel.

Neked szorítok továbbra is,majd írj.

2010. jan. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy?Nekem szinte elmúlt a hasfájásom.Kíváncsi vagyok mi lesz ebből?Nálad mi a helyzet?

2.-ik:)

2010. jan. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!