Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átfuvás után...

Petevezeték átfuvás után könnyen teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam meg kellene csináltatni. Lassan 2 éve várunk.
2010. jan. 16. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy más probléma nem merül-e fel, bármelyik fél részéről. Van akinek az átfújás is elég, de én sajnos nem azok közé estem, nekem 2-szer volt átfújásom, de végül más volt a probléma.
2010. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam egy "orvos válaszol"-ban,h nem nagyon van eredménye az ilyen műtéteknek,tehát pld. nem igazán tudják tartósan kitágítani a beszűkült pvezetőt,és nem is igazán alkalmazzák-pont emiatt-már az átfúvást.A laparos műtétről azt írta a doki,h ott viszont fény derül az esetleges összenövésekre,stb.Neked és magamnak is azt kellene tennünk,h nődokihoz megyünk minnél hamarabb,nem itt találgatni:)
2010. jan. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 1 év sikertelen próbálkozás után diagnosztikai céllal megcsinálták a petevezető átjárhatósági vizsgálatot. A 2. hónapra rá terhes lettem. Most 20 hetes kismami vagyok. A zselé amivel csinálják a vizsgálatot, kiegyenesítheti a petevezetőt, mert lehet csak egy apróbb hajlás van benne, ami miatt a pete nem tud kijutni, hanem ott a vezetékben szívódik fel.


Szerintem ennyi idő után érdemes megcsináltatnod, mert ne adj isten lehet el van záródva a petevezetőd. Az pedig UH-n nem látszik, olyan vékonyka.


Írj majd nekünk, hogy megcsináltattad-e, mi lett...stb! :-D Sok sikert!

2010. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Kismaminak gratulálok! Ebben a hónapban megcsináltatom a házasélet utáni tesztet. Ha ott minden oké akkor megbeszélem az orvosommal a az átfuvás témát. Most volt a harmadik clostis hónapom és így sem sikerült. Pedig volt nagy érett petém is, jártam uh-ra is onnét tudom. De mostmár mindent bele adunk, egyre jobban fáj nekünk, hogy nincs babánk. Ugyhogy minden követ megmozgatunk mostmár a cél érdekében. Fogok jelentkezni , mindent le írok majd ide. A második válaszolónak! Neked is hajrá!
2010. jan. 17. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!