Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Megszakításos módszerrel voltam együtt a barátommal és rá 4 nap múlva megjött a mensim. Görcsöltem, ahogyan szoktam, színre/állagra/mennyiségre is ugyanannyi volt, annyi napig tartott amennyi napig szokott, illetve darabos, mint szokott. Mekkora az esély teherbeesésre?

Köszönöm válaszaitokat!


2014. aug. 25. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem védekezel, mindig van esély.
2014. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha megjött kisebb rá az esély, nem?
2014. aug. 25. 23:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelent semmit, az első nem mindenkinél marad ki. Ha a következő havi is megjön, akkor valószínű nem vagy terhes. De azt remélem tudod, hogy a megszakításos módszer az nem védekezés.
2014. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy az nem védekezés.

Köszönöm! :)

2014. aug. 25. 23:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kisebb az esély, bőven megjöhet az első.
2014. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakorlatilag nulla az esély. Hiszen menstruáltál is azóta.
2014. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 28. 01:02
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os: miért lenne gyakorlatilag nulla? A petesejt 1-3 nap alatt termékenyülhet meg, neki 4 nap múlvára lett menstruációja addig még bőven lehet vérzése.
2014. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De ha megtermékenyült, nem lett volna valamivel másabb a mensim? És azóta sincs semmilyen tünetem, minden olyan, mint szokott lenni.
2014. aug. 28. 14:35
 10/10 A kérdező kommentje:
Most hétvégén lesz, hogy 2 hete volt tojásfehérjeszerű nyákom, hasszurka, ahogyan szokott lenni...A mellem is elkezdett feszülni, szokásosan, viszont ma ez a feszülés hirtelen eltűnt, a fájdalommal együtt, a mellbimbóm hegye fehér, de úgy emlékszem eddig is ilyen volt. Mégis terhesség? Nem mertem tesztet csinálni még most sem.
2014. szept. 16. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!