Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Augusztus6. án volt meg a meszim, avum 18. án,19. én,20. án párommal voltam. Három napja szurkál a petefészkembe a hűvelyembe ésa hőm is megemelkedett 4-7fokkal. Hűvelyemből világossárga folyás nem viszket nemhiszem hogy gyulladás lenne, most meg fehér, ami megszárad és mészszerű. Szerintetek terhes vagyok, vagy menszi szele?

2014. aug. 25. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Égvilágon semmit nem éreznél még, akkor se ha terhes lennél.
2014. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor a menszeszt érzem ?Az elmult honapban 13.án volt 2-nap barna utánna 1-nap vizes véres válladék semmi több.Az éves rákszürést agusztus 13-án volt akkor is furcsa érzéseim voltak de a hűvelyultrahangon a doki azt mondta nincs terhesség.Hányingerem van derekam fáj cicim megvan nőve tesztet még nem csináltam megvárom a menszeszem megjön-e?Mi van velem?
2014. aug. 25. 16:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Meszeszemnek 30.án kell megjönni mert 24-napra szokott.Vagy annyira szeretnék babát az a baj, bebeszélem magamnak?
2014. aug. 25. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Még bármi lehet drukkolok,, de ne keresd a tüneteket, mert az még kicsit korainak tűnik.

Azt írod, megemelkedett a hőd 4-7 fokkal-az pontosan mennyit jelent, mert +7 fok, akkor már tök lázas vagy????

2014. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
36,6 meg 37,1
2014. aug. 25. 17:17
 6/6 A kérdező kommentje:
A fejem is fáj,sokat megszédülök ha végzem a munkám,felfelé kell néznem.
2014. aug. 25. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!