Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet baba?

Anycika30 kérdése:

Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés

nem mérem régóta mint látjátok a hőmet de 18-án nem kellett volna megjönnie és azóta nem is jött.csak kiváncsi vagyok mit gondoltok.köszi elöre is.

[link]



2014. aug. 23. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges egy késői peteérés ami miatt még a teszt negatív. Szépen felment a hőd, szerintem lehet baba.
2014. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ha kései peteérés akkor nem lehet baba mert 5- én voltunk utoljára együtt.viszont azt olvastam hogy a beágyazodástol is leeshet a hő
2014. aug. 23. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom, hogy beágyazódáskor leesik e a hő, mert valaki szerint igen, van aki azt mondja, hogy nem. Tapasztalatom pedig nincsen benne sajnos. De a spermák életképesek akár 3-4 napig is, tehát ha 5-én voltatok együtt akkor lehetett pár nappal később a megtermékenyítés. Persze nem biztos, de lehet. Szerintem ha pár napon belül nem jön meg akkor tesztelj még és mindenképpen orvos ha pozitív, ha negatív. Remélem jól alakul. :-)
2014. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem az előbb, hogy van akinek csak később mutatja ki a teszt. Amíg nem jön meg addig van remény. Egyébként mindig ilyen hosszúak a ciklusaid?
2014. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem 31 naposak szoktak lenni a ciklusaim bár január ota elég kusza.a ciklus.hu 26- ra tette a következő várhato mensit amit nem értek de mindegy azért megvárom.ha akkor sem lesz pozitiv a teszt elmegyek dokihoz.köszönöm hogy ilyen kedves vagy.majd irok.puszi
2014. aug. 23. 14:55
 6/6 A kérdező kommentje:

voltam orvosnál és az eredmény a következő:kp.tág hüvely,zárt méhszáj,rendesnél talán nagyobb uterus.

tpk:ép portio elött kp.sárga fluor.uh:rendes nagy uterus,homogén uterus.nyh:12,8 mm

m.k.petefészek tájékon néhány éretlen tüsző.

Na hogy ez jó vagy rossz nem tudom.anyit mondott lehet közelgő menszesz de lehet terhesség is de azt most nem lát.ha van tapasztalatotok kérlek segítsetek!!!!! engem az éretlen tüsző rész aggaszt.mit jelent ez?

2014. aug. 27. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!