Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet baba?

Niki9669 kérdése:

Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
A párommal ez az első próbálkozós hónapunk és szeretnénk babát.Az utolsó menstruációm első napja júli 29.-e volt.A ciklusaim általába 27-28 naposak.Párommal augusztus 9.-én,10.én ,11.én és 14.én húztunk bele eléggé.:D Mindketten egészségesek vagyunk de félek hogy nemjött össze a baba.Ha jól éreztem,12.én volt pé.-m.A nem vártnak 25.én-26.-án van az ideje.Ahogy jobban számítgattam most lenne a beágyazódás.Tegnap nagyon erősen elkezdett fájni a mellem,múlt hét óta pedig nagyon fel vagyok puffadva ami még most is tart,igaz enyhébben de tart. 2 napja görcsölgetek.. nem vészesen,enyhén.Ma pedig délelőtt én se értem miért de 1x hánytam.Tesztet hétfőn vagy kedden a nemvárt idejébe merek először csinálni de félek hogy nem jött össze a baba.Szerintetek összejöhetett a baba vagy valami más? :( félek hogy nem sikerült :(
2014. aug. 22. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Első hónapban miért kell már ilyen betegesen rágörcsölni?
2014. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó.Nem beteges csak ugye ha nem sikerül általába mindenki elkeseredik.Én csak arra lennék kiváncsi hogy esélyes e így hogy görcsölgetek.ha véletlen nemjön össze ,akkor majd összejön remélem következőneK
2014. aug. 22. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudnátok csak simán akkor együtt lenni amikor jól esik, számolgatás nélkül?

A jelenlegi hozzáállásoddal 2-3 hónap múlva ha nem jön össze tiszta idegroncs leszel.

Jótanács: lazíts és élvezd az együttléteket, ne a gyerek miatt legyetek együtt, hanem azért mert kívánjátok egymást.

2014. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!