Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm. Szerinte...

Késik a menstruációm. Szerintetek ez mit jelenthet? (kiegészítésnél részletek)

Figyelt kérdés
Ma van egy hete, hogy késik a menstruációm. Előre megmondom, hogy ez nálam többször is előfordult már, volt hogy több mint egy hónapot késett. Direkt elmentem orvoshoz, hogy írassak fel gyógyszert, erre fel most megint késik. Egy ideig esténként volt hányingerem, aztán jött egy nagyobb haspuffadás, szúrt a gyomromba, aztán már a beleimnél is éreztem de most már kezd elmúlni. A hőm 37.2 volt aztán emelkedett , ma reggelre pedig 38.6 volt a lázam és már hányingerem is van. Csináltam a tesztet, de az negatív lett. Ma jelentkezett hasmenés is. Most kezdett picit feszülni a cicim, remélem a menstruáció jele. Vagy feltétlen terhességet jelent a haspuffadás és ezek a tünetek ?? Mi a véleményetek?? Kérlek írjatok.
2010. jan. 15. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem csinálj majd még egy tesztet biztos ami biztos. de mivel már többször is késett, szerintem ez nem terhesség. de én elmennék a helyedbe dokihoz, mert lehet, hogy itt más dologról van szó, láz hasmenés haspuffadás valamilyen vírusos fertőzésre, gyomorhurutra is utalhat, de én laikus vagyok. menj el dokihoz
2010. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csináltam ma is tesztet és az is negatív. Most már biztos, hogy nem vagyok az. Szerintem valami vírus szerűség kerülgetett, de most már jobban is vagyok. Azért köszi. :)
2010. jan. 16. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!