Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek első...

Sikerült valakinek első próbálkozásra a baba aki nagyon akarta?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 07:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
azért el sem kell venni a kedvét. Nagyon sok párnak összejön hamar, nem kell egyből úgy nekiállni, hogy úgysem sikerül könnyen,
2014. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor vegyes vagyok, első babám kezelés (Inzulin rezisztencia miatti PCOS) mellett 10 hónap alatt jött össze, második a fogamzásgátló elhagyása után az első hónapban.

Az elsőt nagyon akartam, volt egy kis küzdelem, és aggódás is. A másodiknál, mikor első gyermekünk egy éves lett, úgy voltunk vele, hogy akkor ám legyen, nem vagyunk fiatalok, jöjjön most, és ő jött is elsőre.

Én azt gondolom egyébként, hogy lehet rá készülni mindenféle praktikával, ám nagyrészt ez szerencse kérdése. Jókor lenni jó helyen, jó időben! :)

2014. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindhármat nagyon akartam. Az első elsőre sikerült, a második 4 hónap után, a harmadik meg 23 hónap után. Ez változó lehet :)
2014. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerek, mindegyik az első alkalommal, amikor azt mondtuk, hogy most már jöhet.

A harmadikat már úgy terveztük, hogy melyik hónapban szülessen...

De mi szerencsések vagyunk ebben, az biztos.

Sok körülöttünk az évek óta babára váró pár, nagyon együtt tudok érezni.

2014. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én elsőre úgy voltam vele, hogy amint lett lakás, egyből próbálkoztunk, gondolván, hogy úgysem sikerül elsőre. Mégis összejött, közben meg volt egy szétvert lakásunk :D

Másodszorra megint egyből sikerült, úgyhogy azóta nagyon vigyázunk, egyelőre nem szeretnénk harmadikat.

Sajnos sokan meg évekig várnak, barátaink is. Én mindenkinek szurkolok, aki szeretne, hogy mielőbb sikerüljön!

2014. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mind a három gyerekem az első hónapban fogant és mind a hármat nagyon AKKOR (tehát azonnal) akartam :)
2014. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az első babánk a gyógyszer abbahagyása után kb 2 évre jött össze. DE! Soha nem figyeltem az ovumat, mondhatni fogalmam nem volt hol járok a ciklusomban. Együtt voltunk, amikor jól esett és kész. Nem védekeztünk semmilyen módon. Úgy voltunk vele, hogy majd jön, amikor jönni szeretne.

Aztán a kisfiam születése után egy darabig gyógyszert szedtem, majd az volt a "védekezés", hogy kb ovukor nem voltunk együtt. Így 2,5 év múlva lett egy pozi tesztem. Egyébként konkrétan nem terveztünk babát, de tudtuk, hogy így aztán bármikor összejöhet és természetesen nagyon is örültünk neki!De ez sajnos méhen kívüli volt. Eltávolították az egyik petevezetékem és ráadásul már 35 éves vagyok. Így aztán vártunk 3 mensit (azt mondták ennyit várjunk) és ovu teszttel figyeltem a pé-m. Az első próbálkozós hónapban összejött a tesó. :) Álmomban nem gondoltam volna, hogy egy petevezetékkel, az én multammal ilyen hamar összejön. :)

2014. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Januárban én is feltettem egy ilyen kérdést :) Nekem akkor elsőre sikerült egy kétpetéjű ikerterhesség, alig akartam elhinni. Nem is kellett volna, mert 9 hetesen kiderült, hogy mindkét babám elhalt, műteni kellett február végén. Azóta meg nem sikerül, a ciklusom már beállt, ez lesz a 4. próbálkozós hónapunk :( Most én is úgy döntöttem, veszek ovutesztet, hátha ez eredményt hoz, bár én eddig is nagyjából be tudtam lőni, hogy mikor van/volt peteérésem, mert mértem a hőmet. Igaz, ez csak utólag mutatja meg, épp emiatt reménykedem, hogy az ovuteszt majd segít. Fiatal vagyok még, alig múltam 26, nem tudom, mi lehet a baj most, mikor az első duplán is sikerült :(
2014. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
En is nagyon akartam megis 3 evnel es 5 sikertelen lombiknal tartunk, szoval nem az akaraterovel fugg ossze sajnos.
2022. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!