Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első baba hamar összejött,...

Az első baba hamar összejött, de a másodikra már nagyon régóta várunk. Más is van így?

Figyelt kérdés
nem értem és kezdek aggódni. kis korkülönbséget szerettünk volna...most már nincs ilyen óhaj, csak érkezne már...
2014. júl. 9. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első a 2. hónapban összejött, a másikra kerek egy évet vártunk. pedig mindent ugyanúgy csináétunk mégis egy évig próbűlkoztunk mire sikerült.
2014. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szolohoz.

Elso baba elso hónap,masodik kerek 1èv utàn!

Mi sem csináltunk semmit másként,sőt vizsgálatokon is voltunk 10honap utan, de minden ok volt persze.

Az ismerőseimnek az elso ugyanígy elsőre a masodik 2év utàn...

Ti miota próbálkoztok a masodik babával,es mennyi idős a nagy?

Nalunk vegul kerek 2.5év lett a gyerekek kozott,lehet nekem a szervezetemnek ennyi idő kellett.

Hidd el sokan vannak így,csak az ember itt mindig olyanokat olvas,hogy elsőre osszejott az összes gyerek...

2014. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a baratnom van igy sajnos, az elso egesz konnyen osszejott, a masodik egy ev utan, de elvetelt, majd ujra fel ev es ujra elvesztette, most varnak, de a kicsik kozott legjobb esetben is 6 ev lesz. Nem nagyon akarnak vele foglalkozni, mert mar van egy egeszseges gyereke, most sikerult vegre orvost talalniuk aki vallalta oket
2014. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia nekünk az első baba nagyon hamar megjött elsőre sikerült és fiu lett

a második babát sokkal nehezebb volt összehozni de legalább lány lett

az enyémek között 14 év korkülönbség van

pedig max egy évet szerettünk volna csak

2014. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!