Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt akinek sokszor volt...

Van itt akinek sokszor volt hüvelygyulladása, fertőzése (Chlamydia), gombája és mégis összejött a baba?

Figyelt kérdés

Chlamydia-áról konkrétan nem tudok hogy lett volna, hüvelygyulladásom bakteriális vaginozisom volt 3 éve és majd 1 év volt mire teljesen kikezeltek belőle. 2 éve meg antibiotikum kúra után kaptam hüvelygombát ami azóta sajnos sokszor visszajön....

1 éve lesz már hogy próbálkozunk és nem jön össze. Páromat már vizsgálták vele minden ok, sőt nagyon jók lettek az eredményei, nekem van peteérésem mert néztük uhval, ott minden ok, a doki szerint olyan mit amilyennek lennie kell. Vérvételek voltak ott is minden ok. Átjárhatósági nem volt még. Szerintetek?


2014. jún. 26. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, mi a gond nálatok, de nekem rendszeresen volt hüvelygombám, antibiotikum kúrák után, meg amúgy is, kb. 23-26 éves korom között. Aztán valahogy alább hagytak, a ciklusaim 50 naposak egyébként, ettől független hőmérőzéssel összejött 5 hónap alatt a babó. Szerintem nálatok sem ez a gond.
2014. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évek óta van candidám, mindenféle gombám kijön sokszor olyan nevűek amit sose hallottam, vaginózis, a legújabb amit találtak a terhesség alatt az streptococcus, de páromnak van chlamydiája amit most kezel, nekem szemmel láthatólag nincs....de bármikor kijöhet..most vagyok 39+5 hetes terhes és elsőre összejött a baba. A doki szerint szinte minden második nőnek vannak ilyen nyavajái, terhesség alatt meg főleg felerősödnek. Én már 3x szedek antibiotikum kúrát a terhességem alatt a strectococcus miatt, mert kb 1 hónapig nincs aztán megint előjön...az antibiotikm meg hozza magával a candidát....ez van én már nem is stresszelek rajta:D
2014. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is folyamatosan volt hüvelygyulladásom, vagy gomba, vagy streptococcus, magas cukor, vagy valami más miatt. Hüvelygyűrűt használtam, arra is érzékeny voltam, sőt az ondó lúgos kémhatása is kikezdte a hüvelyem ph-ját. Ettől függetlenül sikerült teherbe esnem (bár IR-t kellet kezelni előtte), most várom a második babámat. Én ellenkezője vagyok egy előző hozzászólónak, mióta terhes vagyok, semmi ilyesmi gondom nincs, ez az időszak ebből a szempontból nekem felüdülés. Bár befolyásolhatja a teherbe esést ez a probléma, nem hiszem, ilyen mértékben.
2014. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én azt olvastam,hogy a sok gombás fertőzést azinzulinrezisztencia okozhatja,ami miatt ugye szintén nem jöhet a baba!nézessétek meg azt is!
2014. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, remélem nem lesz gond. Bár a doki szerint a gyulladásnak vagy chlamydiának a következménye lehet petevezeték elzáródás, ami a gyógyulás során alakul ki, így beheggesedik a petevezető. Persze ez nem általános, de lehet következménye. 26 éves vagyok, egészséges tényleg minden eredményem jó, ezért gondoltam erre, hogy talán emiatt lehet egy elzáródásom.
2014. jún. 26. 18:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, én pont ilyen időszakot tudok magam mögött. és abban a hónapban is fertőzésem volt mikor összejött a baba. igaz csak 3x voltunk együtt abban a hónapban, 1x peteéréskor, de nagy csodálatunkra pozitív lett a teszt, előtt 2,5évig "próbálkoztunk". most már lassan 33 hetes vagyok.
2014. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De jó neked, gratulálok :) Úgy várom már én is :)
2014. jún. 26. 19:59
 8/9 anonim ***** válasza:
köszönöm, de ha antibiotikumot szedsz vagy nagyobb gyógyszeres kezelésben vagy nem is baj ha nem sikerül a baba. én nem kezeltem rendesen, csak írt fel/ajánlott a doki valami pincsi-pancsi cuccot, hüvely kúpot, kenőcsöt...stb, tehát nem volt tenyésztésem. 6os válaszoló voltam
2014. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szedtek most semmit. A tenyésztésről meg annyit hogy nekem egyszer sem volt még, akár hányszor elmentem ránézett és adott kenőcsöt, kúpot, vagy gyógyszert...
2014. jún. 27. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!