Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki teherbe...

Esett már valaki teherbe rendszeresen szedett fogamzásgátló tabletta mellett?

Figyelt kérdés
A kérdés érint, tapasztalatokat várok.
2010. jan. 14. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

ha olyan szempontból érint, hogy te estél teherbe, és "normális" tablettát szedtél (vagyis nem csak progeszteront tartalmazót), akkor valamit rosszul csináltál, hogy becsúszott a baba.

vagy a szedésben volt hosszabb szünet, vagy a felszívódással volt gond (pl. hányás, hasmenés), vagy olyan gyógyszerrel szedted együtt, amivel nem lett volna szabad.

az is baj, ha narancslével veszed be, akkor sem jó a felszívódás.

2010. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én rácáfolok az előzőre. Én Harmonett tabletta mellett lettem terhes. Bár én egyáltalán nem bánom, mert addig egy előző súlyos betegség miatt elhitették velem, hogy nagy valószínűséggel sosem lehet gyerekem. Nem szedtem mellette semmilyen más gyógyszert, nem voltam beteg, mindig este 8-kor vettem be egy pohár kakaó kíséretében. Hát ennyi. Az a vicc, hogy az egyik barátnőm is emelett a tabletta mellett lett babás.
2010. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

legyen úgy.

én ebben nem hiszek.

2010. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én inkább azt tartom valószínűnek, hogy sokan azért hitetik ezt el mindenkivel a környezetükben, hogy mikor egyszercsak teherbeesnek, senki se vádolja őket. nem tehet róla, hisz' "véletlen" volt.

ezt alá is írom, jó is, hogy így be lehet etetni sokakat, nemcsak a férfiakat, mert legalább, ha bármelyik nőnek már igencsak időszerű lenne a gyermekáldás, hát lehet erre hivatkozni.

még én is járhatok így, hogy ketyeg majd a biológiai órám, és baba még sehol. akkor én is ezt a sztorit fogom majd beadni az akkori páromnak, meg mindenkinek.


tehát nem elítélően írtam ezt, félre ne értsd! csupán arról van szó, hogy nem hiszek az ilyen "mindent tökéletesen csináltam, és mégis terhes lettem" magyarázatoknak.

2010. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy bármilyen gyógyszert mindig csak egy pohár vízzel szabad bevenni.
2010. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden választ köszönök szépen!
2010. jan. 15. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!