Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már jó ideje késik. Tegnap...

Már jó ideje késik. Tegnap még negatívat teszteltem. Lehetek terhes? Mikor teszteljek megint?

Figyelt kérdés
Napok óta, kb péntek óta folyamatosan van ilyen görcsölésem, (enyhék), mensi előtti előjelek,(pattanások, fejfájás, enyhe hasmenés), de ami fura, h nekem mindig szokott fájni a mellem mensi előtt....nagyon is! De most nem fáj. És ráadásul mondom,még késik is már kb 2 hete...de ez nem mérvadó, hisz rendszeretelenek a ciklusaim. Folyásom fehér, krémes, és napról napra több. Nem hőmérőztem, nem ovu-teszteltem, viszont meg szoktam érezni a pé-t. Azomban ebben a hónapban nem éreztem, mert magne b6-ot szedtem, és állítólag az enyhíti a görcsöket...és az effajta görcsöt, szúrkát is. Viszont volt pé-em, mert volt vizes nyálkás folyásom pár napig. Akkor viszont együtt voltunk. Férjem elutazott, és legutóbb augusztus 31-én voltunk együtt. Teszt tegnap negatív lett...mikor teszteljek újra? És miért vannak ezek a mensi előtti tünetek? Jó volna ha jönne a baba....
2008. aug. 6. 14:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönömszépen! Meg fogom írni! Jövőhét keddig ha nem jelentkezik a mensi,akkor tesztelek megint. az utolsó együttléttől számítva (13 nap), már ki kell h mutassa a clerblue. Megírom az eredményt!

Köszi mindenkinek!

2008. aug. 6. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!