Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már jó ideje késik. Tegnap...

Már jó ideje késik. Tegnap még negatívat teszteltem. Lehetek terhes? Mikor teszteljek megint?

Figyelt kérdés
Napok óta, kb péntek óta folyamatosan van ilyen görcsölésem, (enyhék), mensi előtti előjelek,(pattanások, fejfájás, enyhe hasmenés), de ami fura, h nekem mindig szokott fájni a mellem mensi előtt....nagyon is! De most nem fáj. És ráadásul mondom,még késik is már kb 2 hete...de ez nem mérvadó, hisz rendszeretelenek a ciklusaim. Folyásom fehér, krémes, és napról napra több. Nem hőmérőztem, nem ovu-teszteltem, viszont meg szoktam érezni a pé-t. Azomban ebben a hónapban nem éreztem, mert magne b6-ot szedtem, és állítólag az enyhíti a görcsöket...és az effajta görcsöt, szúrkát is. Viszont volt pé-em, mert volt vizes nyálkás folyásom pár napig. Akkor viszont együtt voltunk. Férjem elutazott, és legutóbb augusztus 31-én voltunk együtt. Teszt tegnap negatív lett...mikor teszteljek újra? És miért vannak ezek a mensi előtti tünetek? Jó volna ha jönne a baba....
2008. aug. 6. 14:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Annyit még, h már van egy gyermekem, és vele csak amensi kimaradása volt a tünet. És őt is csak 2-3 hét után mutatta a teszt...halványan...pedig akkor már kellett volna erősebben, hisz több hetes terhes voltam...petezsák, szikhólyag...egyebek, már láthatóak voltak a méhemben. Kevés a hcg-m?
2008. aug. 6. 14:11
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha teszem azt 31-én összejött a baba, (megtermékenyült) kb mikorra mutathatja ki a teszt? Bocs lányok a sok kérdésért, de kaptam egy jómelót, és ha nem jött össze a baba, csak az esetben vállalnám el. És nem szeretnék fölöslegesen tesztelgetni. Tegnap még nega volt....szerdán kell választ adnom a munkahelyre. (4 éve nem dolgozom, most ovis a kislányom...meló is jól jönne, de a 2. baba is:) viszont a kettő együtt nem megy....Köszi!!!
2008. aug. 6. 14:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyennel teszteltél? Szerintem próbáld meg clearblueval reggel. Dm-ben kapható kb 1 600 Ft. Ha az sem mutat semmit, menj el orvoshoz. Lehet mástól is h nem jön meg. Az ultrahang már elvileg mutat petezsákot, meg szerintem már ki is tudja tapintani ha baba "van a dologban". Amúgy reggel teszteltél? Ja, aug 31-et írtál. Júlira gondoltál? Mert legkorábban 10 nap után mutatja ki a teszt, de én még várnék a 13-14. napig (meg akkor is a hcg mennyiségétől függ).
2008. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen.Egy hónapot késett.Csináltam tesztet negativ lett vizeletvizsgálat is nőgyógyásznál sem mutatott ki semmit.Egy hónap múlva megjött és nem lettem terhes.Szerintem ha nem vagy biztos csináltass egy vizeletvizsgálatot,de mondom lehet csak késik mint nekem.

2008. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen július 31!!!! Bocsi!!!! Dinka vagyok:)Clerblue-val ép júli 31-én reggel teszteltem. természetesen az is negatív volt. de aznap este még voltunk együtt...meg előtte is .2-naponta. De 31-óta nem. ha akkor sikert, akkor kb 13-14-én már mutat(hat)ja a teszt? Ok. Akkor clerblue-val csinálok 12-én. Mert 13-án már mondanom kell választ.

Köszi a választ!

2008. aug. 6. 14:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kimutatja. Mikorra kellett volna megjönnie?
2008. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hú...idejét sem tudom:) Legutóbb junius 14-én jött meg.(ez most nem elírás:))

Szóval épp rá 3 hétre voltam dokinál. (Júli 2-án) akkor már egy normális 28-30napos ciklus esetében lenni kellett volna pé-nek. De nem volt doki is alátámasztott uh-segítségével. Ez az első alkalom a próbálkozásra amióta a 2.gyereket akarjuk. Kislányom annak idején 2.hónapra jött össze.

Egyébként az én ciklusaim kb 38-40 naposak. Doki szerint egyenlőre ne avatkozzunk közbe. Várjunk picit. MIndent megbeszéltem vele. De akkor is már meg kellett vona jönnie július végefelé...kb 23-án. Tehát akkor most ha azt veszem alapul akkor 2 hetet késik.

2008. aug. 6. 14:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Az jooo. :) Akkor biztos nincsen cisztád! Mert ugye attól is szokott késni, de a doki azt mondta volna. Szorítok neked! ;))
2008. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy!:) Tulajdonképpen szeretnék már melózni, de ha baba van, akkor érte bármiről lemondanék! Amúgy derétáji fájdalom mitől lehet?
2008. aug. 6. 14:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam terhes, uh nincs saját tapasztalatom. De bnőm amikor babás lett, még mielőtt elmaradt neki a mensije, fájt a dereka és tele lett az arca apró pattanásokkal. Aztán pozitív lett a teszt. De ha a teszt negatív és nem jönne meg akkor is sztem menj el orvoshoz, h biztos legyél benne! :) Majd írd meg mi lett veled. ;)
2008. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!