Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy éve nem jön a baba....

Egy éve nem jön a baba. Összefügghet ez azzal, hogy mióta próbálkozunk menzi előtt néhány napig barnázok?

Figyelt kérdés

Kb fél éve elkezdtem menzi előtt barnázni, előtte sose volt ilyen. Úgyhogy mostanában már a nemvárt előtt közel egy héttel elveszítem a reményt...

Voltam dokinál, mindent rendben talált (akkor még nem jelentkezett ez a barnázás).

Van (volt) valaki köztetek hasonló helyzetben?


2008. aug. 6. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ez kissebb hormonzavar, amit egy kis gyógyszeres támogatással nagyon jól helyre lehet hozni.

Amikor a doki megvizsgál és mindent rendben talál, az sajna a hormonokra nem vonatkozik, hiszen azt nem láthatja, az csak vérvételből derűl ki.

De az is lehet, hogy nagyon ideges vagy és ezért egy kicsit felborult a hormonháztartásod.Nekem ez volt pár hónapig tavaly télen, de aztán elmúlt.

Ha pedig már 1 éve nem jön a baba, mindenképpen orvoshoz kéne fordulnod! Lehet, hogy hamar kiderűl, mi a gond és akkor jön majd a baba.

Irány a dokihoz, ha kell, válts orvost!

2008. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egész életemben így kezdődött minden mensi, hogy előtte egy-két napig barna volt a váladék, aztán jött a vér. Második hónapban terhes lettem, ahogy abbahagytuk a védekezést (nem fog. gátló tablettával védekeztem).
2008. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mindenképpen visszamegyek a dokihoz, de megvártam az évet, mert melyik nőnek nem az a vágya, hogy "csak úgy" jöjjön a gyerekáldás, minden beavatkozás nélkük???

Még fiatal vagyok, 26 éves, és sokat idegeskedtem az utóbbi időben, elképzelhető, hogy ezzel felborítottam a hormonháztartásomat...

2008. aug. 6. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!