Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem a terhességre?

Van esélyem a terhességre?

Figyelt kérdés
Ciklus.hu naptármódszere és a PG53 szerint is peteérésem volt kb 8 napon keresztül. A ciklusom 3. és a 10. napján voltunk együtt.
2010. jan. 14. 12:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Na igen, ebből a szempontból szerencsés vagyok, hogy nekem tényleg a teherbeesés a kedvenc témám, ezerszer jobban szeretem, mint magát a terhességet vagy a fogamzásgátlást. Tényleg profi leszek, de nem tudom eldönteni, hogy el jó vagy rossz :):) Ha bármilyen kérdésed van írj nekem nyugodtan :):):):)
2010. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Peteérés 8 napig, természetesen. Akár tovább is. A peteérés nem egynapos esemény, hanem egy hosszabb folyamat, miközben érik, érik szépen a pete... És amikor megérett, akkor jön a TÜSZŐREPEDÉS, ami tényleg baromi gyorsan megvan, pár perc alatt.


Könyörgöm, ne keverjük a kettőt. :-)

2010. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Na jó, így hosszas folyamat, de a peteérést itt az oldalon mindenki arra a pár órára érti, ezért is nem kombinálok. Maga az érés valóban nagyon lassú folyamat, dehát ezt egy kisbabára váró nő nem tudja, nem is kell tudnia. A ciklus.hu pedig a hőgörbéken is mindig peteérésként jelöli azt az 1 napot :)
2010. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok. Akkor lenne ismért kérdésem .....

Összefügghet a telítettség érzés és felfújódás a teherbeeséssel???

2010. jan. 14. 14:51
 15/19 anonim ***** válasza:

Össze - és a menszessze is összefügghet.


Az a baj, hogy az elején a kettőnek szinte azonosak a tünetei: mindjárt megjön érzés, puffadás, felfújódás, mellfeszülés.


Előzőnek: igen, tudom, hogy a peteérést itt majdnem mindenki tüszőrepedésnek érti, de elszántan küzdök azért, hogy a dolgokat pontosan nevezzük a nevükön, és még nem adtam fel a reményt. :-)

2010. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát az sajnos nem fog menni,de hidd el, nem is baj :) Nézz be a fogamzásgátlásba :) Nem elég, hogy minősíthetetlen hangnemben beszélnek az emberekkel még ráadásul fogalmuk sincs semmiről, szóval itt mindenki nagyon nagyon toppon van :):)
2010. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Már jártam ott, köszi. :-) Azért ott a kérdezők se semmik, kész csoda, hogy némelyikük annyit legalább tud, hogy a gyerekért közösülni kell.
2010. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

szóval visszatérnék az utolsó kérdésemre.

a teltségérzet és felfújódás a 2. együttlétünk előtt és között volt.

Én egyébként azért kérdezek itt, mert nem szégyenlem azt, ha nem tudom. Jobb, mintha állandóan az orvosomat hivogatnám, nem. Valahol el kell kezdeni:O.

2010. jan. 14. 16:35
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Megint én, aki legelőször is válaszolt :) Nos ez a teltség és felfúvódás valóban mindkettő előnye is lehet, a terhesség és a menstruáció tünetei a vérzés késése előtt gyakorlatilag megkülönböztethetetlenek. Én nagyon bízom benne, hogy neked baba lesz :):) Az együttlét előtti az sajnos nem számít, az utána lévő az legkorábban 14 nappal az aktus után adhat gyanakvó okot babára. Ugyanúgy, mint ahogyan a terhességi tesztek, hogy legkorábban az aktus után két héttel érdemes tesztelni reggeli első vizeletből 10-es érzékenységű teszttel :) A terhességi tünetek a HCG hormon jelenlétével kezdődnek :)

Tényleg semmi szégyen nincs abban, hogy ezeket nem tudod, akik tudják azok vagy azért tudják, mert tanultak róla, mint én, vagy mert régóta nem jön nekik a baba és tulajdonképpen már mindennek utána olvastak ebben a témában, aminek csak lehet :)

2010. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!