Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem a terhességre?

Van esélyem a terhességre?

Figyelt kérdés
Ciklus.hu naptármódszere és a PG53 szerint is peteérésem volt kb 8 napon keresztül. A ciklusom 3. és a 10. napján voltunk együtt.
2010. jan. 14. 12:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
8 napon keresztül peteérés? Ez azért kicsit bizarr, nem a 8. napon volt peteérésed? Mert 8 napon keresztül nincs peteérés, a mikroszkóp elhiszem, hogy tévedett, de a görbédet megnézhetem? Akkor megmondom mikor volt peteérésed pontosan :)
2010. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szia,

Nem vezetek görbét és nem mérem a hőm.

2010. jan. 14. 13:42
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Akkor hogy számolta ki neked, hogy 8 napon keresztül peteérésed volt? Peteérés csak egy napon van. A 10. nappal szerintem esélyes lehet a baba, a 3. nap az még a menstruáció időpontja, akkor nincsen peteérés, de a 10. nap az tökéletes időzítés szerintem.
2010. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Bocs, akkor teljesen férleértjük egymást, vagyis én írtam ki rosszul:O

8. és 15. napján a ciklusnak.

Egyébként csak a PG 53-at használom. egyébként érzem a peteérésem, sokkal nedvesebb vagyok akkor.

Amúgy én is csodálkoztam ezen a 8 napon, nem csak te:)

2010. jan. 14. 13:54
 5/19 anonim ***** válasza:

Akkor főleg tökéletes, a 8. 15. nap a legjobb :):)

Hát tud érdekes értékeket mutatni ez a naptár módszer :D:D Szerintem minden esélyed megvan a babára, főleg hogy írtad, hogy ekkor voltatok együtt, nem hiszem, hogy túlsűrítitek az együttléteket, szóval minden esélyed megvan rá :) Mióta szeretnétek babát? :)

2010. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Már fél éve. A Maca Vibet kezdtem el szedni az elevit mellett. Sajnos nem volt peteérésem és nem volt rendszeres a ciklusom sem. Hát nagyon remélem, hogy sikerülni fog. Nagyon jól esett, amit írtál. Majd meglátjuk mi lesz.

Köszönöm.

2010. jan. 14. 14:06
 7/19 anonim ***** válasza:
:):) Örülök, hogy segítettem :):) A próbálkozás kezdete óta szedsz vitamint? Én nem pártolom ezeket, bár annak tényleg jó, akinek nincs lehetősége megbízható forrásból vásárolni az élelmiszereket. Nagyon nagyon szurkolok neked továbbra is :):)
2010. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Eleinte csak folsavat szedtem, de áttértem az elevitre + a maca vibe-re. Nekem ezeket tanácsolták, és mindenképpen azt, hogy szedjek vitamint. Elevitben van folsav is, ezt azért már plusszban már nem akartam. Te mióta próbálkozol, vagy esetleg már sikerült??
2010. jan. 14. 14:15
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem, én eüs vagyok azért vagyok itt, ez a kedvenc témaköröm, itt annyira rendes mindenki. A kérdezők is és a válaszolók is. A fogamzásgátlás témakörben is előfordulok, de az ottani társaságot nem kedvelem, itt sokkal segítőkészebb és tájékozottabb mindenki :) Én még nem szeretnék kisbabát, még nem alkalmas rá egy körülmény sem.
2010. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

:) Hát jobb levelezőtárssal már nem is találkozhattam volna:)

Amikor már szeretnél, és a lehetőségeid is meglesznek hozzá, akkor már profi leszel a témában.


Üdv, N

2010. jan. 14. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!