Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek terhesség alatt megvolt...

Akinek terhesség alatt megvolt a menszesze normálisan vérzett?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 10:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Most meg volt de nem úgy mint máskor a hasam sem fájt úgy nem viselt meg annyira mint az előző hónapokban de most ányingerem van, álmos vagyok, teltség érzetem van.

Lehet ez terhesség vagy csak azért van mert nagyon szeretnék kistesót.

2010. jan. 14. 10:44
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első terhességemnél 6 évvel ezelőtt, az első nap amikor megjött hánytam és nagyon fájt a hasam. Egy hónappal később kiderült hogy terhes vagyok. Számítások szerint már akkor is terhes voltam amikor megjött. Most január 3.án reggel ismét hánytam és nagyon fájt a hasam. Vérzés sem volt annyi mint amennyi szokott. (Normál esetben 2-3 óra alatt átvérzek egy super tampont.) Most normál tampon is elég volt! És inkább piros volt a vérzés nem erős vörös mint normálisan! Egy napig tartott az egész! Most én is reménykedem hogy talán terhes vagyok! Azóta volt már hányingerem is párszor! Remélem tudtam segíteni!
2010. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nekem barnázással kezdődött két napig véreztem utánna egy nap barnázás és ennyi.

Szurkolok neked!

2010. jan. 14. 14:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első hónapban még rendesen, a szokott módon megjött, a másodikban már csak 2-3 napig tartott és nagyon kevés volt, inkább barnás színű. mondjuk én fog. gátlót szedtem előtte, így maradtam babás :)))
2010. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelne. Sokan írják, hogy a terhesség alatti vérzés nem olyan sokkal kevesebb stb, de viszont van akinek mégis teljesen normális erősségű és idejű a menzesze.
2010. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyébként engem is érint ez a téma.

Telítettségérzet, olyan puffadt és kemény lett a hasam, derékfájás, és hasszurkálás néha-néha. Meg olyan furcsak megmagyarázhatatlan érzésem van.

Utolsó voltam :)

2010. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Háát én meg így alakultam ebben a ciklusban:

Teszteltem mensim előtt:--lett.Másnap megjött a 14-ik dpo-n.Tartott egy-másfél napig.Aztán semmi!Teszteltem,és halványan ott a 2-ik csík.

Elmentem dokihoz,aki 17,2 mm-es méhnyálkahártyát látott hüvelyi uh-n.Bogyót nem adott,mert már nem véreztem,viszont nem is látott semmit sem a méhben,sem pedig a méhen kívül.Mondta,hogy menyjek vissza 2 hét múlva.

Tesztelni tuti nem fogok,mert teszteltem már annyi negítívat,hogy belőlem él meg a patika!

Álmos vagyok,sűrűn járok pisilni,és IDEGESÍT EZ A MEGJÖNÉRZÉS!Szerintetek ez normális?

Hőm így alakult:

[link]

Mensikor és utána lehet látni,hogy lent van a hőm.Most meg pattyog vissza.

Én nem értem mi lehet velem?:(

2010. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A terhesség jelei egyénenként változnak, valakinél semmi sem jelentkezik, csak a mensi kimaradása, valaki az mondja, hogy már a beágyazódást megérezte, valaki a menzesz alatt is kételkedik (valami nem stimmel, nem olyan mint szokott)stb stb.

Ha nagyon azon görcsölsz, hogy esetleg terhes lehetsz az ronthat a helyzeten, mert pszichés tüneteket okozhat.


Utolsó válaszolónak: szerintem baba lehet a dologban, csak még olyan kicsi, hogy orvos sem tudta biztosra mondani. Pont ezért kell kivárnod azt a 2 hetet. Drukkolok :)

2010. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó előtti hozzászóló! Én is álmos vagyok! Főként délután tör rám de akkor nagyon! Majd letapad a szemem! A hangulatom is ingadozik! Egyszer sírnék egyszer nevetek! A wc-t én is sűrűn látogatom!!!!
2010. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogy tudjátok NINCS baba:(

De már nem mérem a hőmet,így ne tudom hogy alakul,de a 25-ös tesztem --lett tegnapelőtt.

Majd lesz valahogy....

2010. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!