Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5 hetes terhességnél normáli...

4-5 hetes terhességnél normális a görcsölés?

Figyelt kérdés
Reggeltől fáj a hasam de csak a jobb oldalon érzem, olyan mint a menstruációs görcs de nem olyan erős. Inkább csak tompán fáj. Ez normális?
2010. jan. 14. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én most tudtam meg, kb. 4 hetes lehetek. Én is érzem ezt, de nem görcsölök, inkább bizserget.Pont olyan, mint vérzés előtt egy nappal. Ne izgulj, szerintem ez teljesen normális. Én jövő héten megyek először dokihoz.Jobb oldalon nekem is szokott szurkálgatni.
2010. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, a méhed készülődik a babának. Ha erősödik a görcsölés, vagy vérzés lép fel, akkor irány a doki, de ha tompán görcsölgetsz, az nem gond.
2010. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Nekem is mindig olyan mintha megakarna jönni! Ráadásul óránként a wc-t járom annyit kell pisilnem. Néha pedig a mellem is fájdogál. Neked is?
2010. jan. 14. 10:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is állandóan pisilek. Éjszaka is alig bírok elaludni, annyit ingázom a WC és az ágy között. A mellem nekem is feszül néha , és nagyon érzékeny. Most meg a fejem fáj.Veled mi újság? Párod tudja már?
2010. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tudja a párom! Már terveztük! Tavaly nyáron volt egy missed ab-om! Akkor a 8. héten nem volt szivhang. :( Most bizakodóbb vagyok! Az én tüneteim fejfájás (nem mindennap), ingerlékenység, néhány ételt kívánok, de van amire rá sem tuidok nézni. És néha hányingerem is van. De az sem mindig.
2010. jan. 14. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!