Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.4 hetes terhességnél még...

Kb.4 hetes terhességnél még ez normális lehet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha felnyúlok, akkor ilyen enyhén áttetszően véres az ujjam. Nem nagyon, csak ilyen áttetszően. Nem tudom még, hogy terhes vagyok-e, de nem jött meg a mensim.

Légyszi aki tudja, a kérdésemre válaszoljon, ne azt írja, hogy teszteljek...stb. Szóval ez a dolog még normális lehet, vagy ilyen nem lehet?


2011. márc. 17. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden lehet. Terhes is lehetsz meg a mensi első jele is lehet. Mindenki más, minden terhesség is más, beléd sajnos nem látunk.
2011. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Honnan számolva a 4 hét?Az nem mindegy!Lehet most fog megjönni.Mikor volt meg múlt hónapban?Mikor kellett volna most?
2011. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ma kellett volna megjönnie és csak egy kis barna pecsételésem volt, aztán mintha elvágták volna abbamaradt és már semmi nincs.

Napra pontosan szokott megjönni a mensim, mindig amikor felkelek reggel, most ez elmaradt. Az ovulációm március 4-én volt.

2011. márc. 17. 18:20
 4/8 anonim ***** válasza:

18 08-as vagyok

Az elején nekem is volt ilyen barnás folyás szerű, a doki adott rá Utrogestan gyógyszert.Ne éld bele magad, lehet, hogy most izgulsz és azért késni fog.

de drukkolok!

2011. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkot! :)

Hát mindig izgulni szoktam mielőtt meg kell jöjjön, de mindig pontosan meg is jött!

Most késik először, még rejtély, hogy mi az oka.

2011. márc. 17. 18:33
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 18:28-as!

És amikor pecsételtél, akkor a hőd hogy alakult?

2011. márc. 17. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:

1808 1828 vagyok

Amikor barnás folyásom volt már 5 hetes terhes voltam, csak nem tudtam róla.Igazából a kérdésedre nem tudok válaszolni, mert nem figyeltem semmire, hogy hő, peteérés,meg ilyesmi.

Babát szerettünk volna, együtt voltunk amikor "akartuk" és ennyi.

De annyit tudok, hogy nov. 24-én jött meg, (a terhességet innen számolták ugye, mert ez az első nap), és tuti, hogy dec. 8-án lettem terhes, aztán ugye nem jött meg, szilveszter napján pozitív tesztem lett, újév délután kezdem barnázni, egyből ügyelet, ott mondták a kort(5hét 3 nap).És ahogy írtam kaptam utrogestant(sárgatesthormon)a barnázásra.

Azóta mi újság?

2011. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos volt vérzésem, de késett, több mint 1 napot. Más volt, másak a tüneteim is közben is. Már a 2. napon tartok és nagyon feszít a hasam, fel vagyok puffadva, ilyen nyomásérzésem van ott. Meg amikor reggel felébredek és még fekszem az ágyban, akkor érezni szoktam ilyen méhösszehúzódásokat...ilyeneket sosem éreztem, és ezt a furcsa hasfeszítést sem értem, mert ilyenkor már nem szokott feszíteni a hasam. Valamint az első napon pedig olyanom volt, hogy hirtelen kifolyt belőlem bőséges víz, olyan volt, mintha bepisiltem volna...még a bugyim is olyan lett, pedig volt bennem tampon is...

A hőm ugyan csökkent, de még nem esett le alaphő alá.

Úgyhogy nem értem mi van most velem és miért másabb most az egész.

2011. márc. 19. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!