Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 17. napján lehetne...

A ciklus 17. napján lehetne már valamit érezni? 26-27 naposak a ciklusaim!

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem kb. 28naposak a ciklusaim (plusz-minusz 1-2nap) es a 19., 20.naptol kezdve van ilyen mindjart megjon erzesem, enyhe gorcsok, de nem folyamatosan. Viszont neha erosebb volt ez az erzes, es mar azt hittem meg fog jonni, de meg idaig (25.nap) nem. Valamint kremes feher folyasom van, es picit feszulnek par napja a melleim is. (Neha mintha valami szurkalas is lenne.)


Azt nem tudom, hogy osszejott-e a baba, majd csak szombaton tesztelek leghamarabb. :)

2008. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 14.naptól (3 nappal előtte volt pém) vannak tüneteim: hasi szurkálás, megjön érzés, ingerlékenység (ez még a páromnak is feltűnt), szédülés, hányinger. Bízom benne, hogy baba van a dologban, ha már ennyi mindenen kell átesnem! :)
2008. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát nekem néha görcsöl a hasam, meg szurkál is, a cicimen semmi változást nem érzek, nem fáj és nem feszül. a hüvely váladékom viszont krémesebb.

Remélem mostmár valami jót jelent.

2008. aug. 6. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon sok írónak a válaszából azt vettem ki,hogy a terhesség előtt nem szabadna semmi folyásnak lennie,hanem száraz érzésnek!

Remélem segítettem,de én is vasárnapra "nem" várom!

2008. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteg krémes folyásom van (menzi előtt vagyok 1 héttel), ami "ilyen esetben" teljesen normális. Emiatt nem kell aggódni! :)
2008. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!