Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 2. -án volt ovum a...

Január 2. -án volt ovum a ciklus.hu szerint, s a hőm szerint is. Együtt is voltunk előtte is, és akkor is. Mikor csináljak tesztet? 27-28 naposak a ciklusaim.

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
20a körül már csinálhatsz szerintem.
2010. jan. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ma már lőhetsz egy érzékenyet. Ha baba van, valami látszani fog.

Drukkolok, írd meg, mi lett.

2010. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok, hát ma már nem csinálok tesztet, mert nem tudnék a reggeli elsőből. Majd holnap, akkor megpróbálom:-)Ha negatív, akkor 20-án egy másik teszt.
2010. jan. 14. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyu, nekem a 9. dpo-n volt pozi este a Clearblue :)


Nem kell ám első reggeli pisi, ha van hcg, akkor a teszt mutatja. Bár attól függ, milyen teszted van.:)

2010. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még semmilyen tesztem sincs, nem is nagyon ismerem őket, annyit tudok, hogy a Walentin nevű az 10-es érzékenységű.
2010. jan. 14. 10:12
 6/9 anonim ***** válasza:
IGen, az jó, meg van Qupido, Acon. Ami még jó, és ajánlom, az a Clearblue (nagyon korán jelez) és a DM-es X-epile. Olcsó, és jó. Drukkolok továbbra is. Görbéd nincs? :)
2010. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

ez a görbém, de rossz helyem mértem, mert hónajban mértem, s mikor megtudtam, hogy nem ott kell, akkor már nem akartam változtatni, mert féltem, hogy bekeveri magát a gép. Amúgy szájban is mérem, csak nem írtam oda, ott 36.8 volt ma is.

2010. jan. 14. 10:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Azét ezen is látszik, hogy volt ovud. :-)


Remélhetőleg már csak a következő babával kell majd szájban mérned, kívánom neked. :-)

2010. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:-D
2010. jan. 14. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!