Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a tapasztalatotok SOTE I....

Mi a tapasztalatotok SOTE I. Meddőségi klinikáról? Kedvesek az orvosok? Sok idő míg baba lesz?

Figyelt kérdés
Még csak most kapunk időpontot,remélem jó helyre kerülünk!Mire számíthatunk?
2010. jan. 14. 09:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

bocsi hogy csak most kiirtak 6 vérvételt , férjem megy sperma kukkra , nekem meg volt egy ultrahang meg kenettet vettek le ennyi 10 perc volt az egész!!!!

1 vérkép ciklus 3 napjaán

2 vérkép 16 -17 napig valamelyik lh tesztet kell csin és ha pozi akkor kell menni

3 vérkép az egy kicsit macera 19 -21 napig kell menni leveszik kapok egy szurit majd fél ora mulva megint vérvétel

és van egy negyedik azt pedig a 23 napon !!!

hát ennyi végülis !!! majd még irok mi volt !! azthiszem nekem majd feb 04 fog megjönni utána kezdem!!! :(((

2010. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon ari vagy!!!!Akkor végre beindult a folyamat!!!!Nagyon drukkolok nektek!Mi már nagyon bevagyunk sózva(legfőképpen én),úgy izgulunk.Jó sokszor kell menni.

Majd megírom nekünk hogy sikerült.Remélem jó dokit kapunk és minden jól fog menni!

Majd írj te is hogy mi történt veletek,hol tartotok!

Millió puszi!És köszi!!!!!!!

2010. jan. 28. 10:47
 13/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Sikeresen túléltük az első napot!Én pont az 5. mensi napon voltam,így tőlem már le is vették az első adag vért tegnap.(2 fiolával)Még 3-szor kell menni vérvétele.A 2.vérvételre a pozitív LH teszt utáni 5. napon kell menni(ha nem lenne pozitív a teszt,akkor a 19.napon)aztán a 21 és 23.napon is kell menni.

Kitartás csajok!Majd írjatok ki hol tart!Én is írok!

Puszi nektek!!!

2010. febr. 11. 09:40
 14/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen az infot lányok!!Én majd márc.31-én megyek, de ha addig valakinek van lesz még tapasztalata remélem megosztja Velem/Velünk! hogy milyenek voltak a vizsgálatok, kihez kerültetek, dokik ilyesmi!
2010. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ez a Rendeles letezik még?
2014. szept. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!