Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a tapasztalatotok SOTE I....

Mi a tapasztalatotok SOTE I. Meddőségi klinikáról? Kedvesek az orvosok? Sok idő míg baba lesz?

Figyelt kérdés
Még csak most kapunk időpontot,remélem jó helyre kerülünk!Mire számíthatunk?
2010. jan. 14. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi szerencsésnek mondhatjuk magunkat, mert hamar kiderült a probléma. Mondjuk mi úgy mentünk már oda, hogy előtte voltam hsg-n, uh-val is nézték a peteérésemet 3 cikluson keresztül. Szóval ha már túl vagytok pár vizsgálaton, az is gyorsítja a dolgokat. Rögtön kiderült, hogy a hormonjaimmal volt gond (azt vizsgálják ott először). A ciklus 3. 19. 21. és 23. napján kellett mennem vérvételekre. A párodnak meg ugye spermavizsgálat (1x hozott minta, 1x pedig ott helyben kell produkálni). Kaptam gyógyszert, s pár hét múlva már pozitív lett a tesztem. Mi márciusra kaptunk időpontot, áprilisban megvoltak a vérvételek, s májusban már pozitívat teszteltem. :) Remélem nálatok is gyorsan megtalálják a problémát. Sok erőt kívánok, és mielőbbi babásodást!!! :) Az orvosok és a nővérek is aranyosak, csak az egyik asszisztensnő volt kissé bunkó. De ott nem ez lesz a lényeg. Segíteni fognak nektek, reméljük minél hamarabb!!!
2010. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat,sokat segítettél!!!

Remélem nálunk is minden rendben lesz és babás leszek hamarosan!

2010. jan. 14. 11:24
 3/15 A kérdező kommentje:
És még egy hülye kérdés!kaptam febr.10-re időpontot.Pontosan hova kell menni?Szólítani fognak?
2010. jan. 14. 11:27
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem meg febr 16-ra van időpontom.

Hogy hogy nem mondták el,hova kell menned?

nekem az orvosom intézte az időpontot az asszisztált reprodukciós osztályra a Baross utcába.

Te is oda mész?

Mert ha igen, akkor az a földszinten van. Pontosabban is megnézem majd, ha kell.

2010. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szia én hétfön megyek kilencre majd megirom mi volt !!!
2010. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szia utolsó válaszoló!Én saját magam jelentkeztem időpontért, nem beszéltem előtte semmilyen dokival,így nem tudom pontosan hova kell mennem,de az biztos hogy a Baross utcában van.Internetről néztem ki a tel.számot és ott ez a cím van.Várom válaszodat!Reggel 9-re kell mennünk.
2010. jan. 14. 15:34
 7/15 A kérdező kommentje:
Ok!Várom hogy milyen volt!Drukkolok!Hétfőn délután jövök!
2010. jan. 14. 15:36
 8/15 anonim ***** válasza:

Ok, akkor majd megírom, pontosan hova kell menni,de csak hétfőn tudom, mert addig nem megyek be az irodába és mivel onnan telóztam a dokimnak, be is írtam a naptáramba.

Ő elmondta nekem,hogy jobbra balra hova.:)

Én hozzá járok a Baross utcába nőgyógyba, meg amikor terhes voltam, akkor oda, ezért intézte el nekem.

(mivel első baba elment és azóta sem sikerül)


De várjuk a hétfői beszámolót!!! Én is izgulok,hogy mi lesz, nekem még annyit mondott,hogy nekem hormont néznek egyelőre, aztán utána jön, aminek jönnie kell...

De bevallom, én ebben a ciklusban tervezek terhes lenni (végre), szal nem akarok ilyen kivizsgálásokra járni !!!

:)

2010. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
NA mesélj! Mi volt ma?
2010. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Aki hétfőn volt először!Mesélj,hogy sikerültek a dolgok?Már nagyon izgulunk!!!!
2010. jan. 19. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!