Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történt velem? Mi ez a...

Mi történt velem? Mi ez a változás?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk, és lehet hogy sikerült is,még nem tudom.

De ahogy jött mára a hányinger,vele együtt jött az ideg is:((/hányinger sem jellemző,meg az sem hogy idegbajt kapjak/

Van két kicsim, és eddig nagyon nem gondoltam rá,hogy mi lesz ha tényleg összejön, de most majd szétvet az ideg.Mert tegnap hallottam egy újabb kismama tragédiát:(

Azon kezdtem el töprengeni,hogy a baba szeptemberi lenne,vajon a novemberben kapott oltás véd-e addig?Kell-e félnem,hogy akkor megint lesz az újvírusos járvány...és minden amit eltudtok képzelni...mi lesz ha elkapjuk...mi lesz ha.....ááá bele sem merek gondolni.....kérdések ezrei kavarognak a fejemben.Megörültem???

Eddig azon imádkoztam,hogy jöjjön már össze a tesó,most meg úgy érzem egy szikláról készülök leugrani.Nem értem magam:((

Ne lehurrogjatok kérlek, csak nem értem mi változhatott bennem alig pár óra alatt....


2010. jan. 14. 07:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Még azt leírom,hogy mindkét szülésem után kb.2 héttel megbetegedtem,vírus mindig megtalál:((((((((((((
2010. jan. 14. 08:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Kaptál egy új információt, amit még nem dolgoztál fel érzelmileg. Talán ez történhetett veled.


Az élet merő egy kockázat. Nincs olyan nap, amikor azt mondhatjuk, hogy este minden rendben lesz, napközben senkinek a fejére nem esik tégla, nem üti el az autó, nem szúrja le egy őrült a villamoson, nem csúszik el a fürdőszobában a nedves kövön stb. Ha ilyen aggódásban élnénk le az életünket, az nem is élet volna, csak túlélés, vegetálás, az meg minek?


Inkább arra koncentrálj, amit TE MEGTEHETSZ. Beoltattad magadat, és ezzel a tőled telhető maximumot tetted meg. Az oltás téged novemberben is ugyanúgy fog védeni, mint most: kb 80%-os hatékonysággal.


Aggódni bőven ráérsz később, de ha most is aggódsz, akkor elrontod azt, ami MOST jó lehetne: a babavárás izgalmát, a mindennapi élet örömeit, a két kicsid fölött érzett boldogságot.


27h km, aki pár hete oltatott

2010. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! 3-szor voltam várandós és mind a 3-szor idegbeteg voltam az elején. Már annyira utáltam magam ezért, hiszen ez kell hogy legyen egy nő életének legszebb időszaka. Aztán felhívtam egy homeopátiás orvost és elmondta, hogy a nők nagy %-a szenved ettől, csak nem beszélnek róla, mert szégyellik. Majd ahogy telik az idő, úgy leszel te is nyugodtabb és elégedettebb. Ez egy nagy feladat egy anyának és rengeteg hormon változással.
2010. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!