Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mégis terhes lehetek?

Most mégis terhes lehetek?

Figyelt kérdés
3 napot késett de a teszt negatív volt!Most 8 napja késik és nem is érzem magam jól!Szédölgök, enyhe émelygés, undor a kajáktól...nem is tudok sokat enni!Fáj a petefészkem egy kicsit meg a méhem szúr...a cicim is fáj,és viszket!De vannak pillanatok mikor semmi,de álltalában az egyik mindig van!Fáradékony is vagyok ami zavar mert nem tudok dolgozni a melóhelyen mert legszívesebben aludnék!!Most mégis terhes lehetek?Segítsetek!
2007. okt. 21. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteid alapján szinte biztos!Csinálj mégegy tesztet,vagy menj dokihoz ott biztos választ kapsz!
2007. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ket kolegam is van aki terhes es mind a kettojuknek negativ lett eloszor a tesztje. Az egyiknek ugyan idovel valtozott es megjelent a masodik csik is, de a masik koleganonek nem jelentek meg. Elment orvoshoz es kiderult hogy terhes7 hetes. Nekem a multkor2 hetet kesett,rosszul is voltam, de nem lettem terhes:(Szoval toled fugg varsz-e meg vagy orvoshoz megy, esetlegesen meg veszel tesztet.Ha szeretnel babat en szurkolok neked, ha nem akkor probalj megnyugodni es lehet napok mulva megjon.Legyen ugy ahogy szeretned! ;)
2007. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!