Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 24. napon. Vasárna...

Ma vagyok a 24. napon. Vasárnap kellene nem megjönnie. Ma reggel fél 7kor mértem a hőmet, még mindig 37 fok. Utána kimentem wcre és jött belőlem egy erős barnás-vöröses pötty. Beágyazódás lehet ez?

Figyelt kérdés

Az előbb voltam ismét wcn és most egy kizárólag barna folyós pötty volt a betétemen.(bocsi a vulgáris megfogalmazásért)

3 napja érzem a mindjárt megjön érzést!

Nekem sose volt még ilyen, h ennyivel előbb legyenek foltok, v tünetek.Mindig hosszú és rendszertelen ciklussal küzdöttem, szedtem is 2 hónapig Clostyt meg a Norcolutot már fél éve folyamatosan.Szeretnék végre reménykedni, mert 8 hónapja szeretnénk már babát.

Nem tudom mire gondoljak, félek, h ismét megjön a mensim.

De erősebb az érzés, h baba lehet belőle.

Írjatok valami bíztatót, kérlek...


2008. aug. 6. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonlo cipoben jarok, de nekem csak feher kremes folyasom van egy ideje es mar kb. 5napja mindjart megjon erzesem van, vagy egy hete is talan. Jul. 13-an volt az utolso mensim, ma vagyok a 25.napon es a ciklusom 27/28, de max. harminc napos szokott lenni, tenni legkesobb hetfore nem varom a mensit.


Nekem nincs barnazasom, csak ez a hulye mindjart megjon erzes, amitol rettentoen ingerlekeny vagyok. Az en hom napok ota 36.8, viszont azt hozza kell tennem, hogy csak par napja kezdtem el merni, igy nincs viszonyitasi alapom.

2008. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

tenni = tehat*


Bocs az elirasert. Neked nincs ilyen enyhe mindjart megjon erzesed?? Nekem mar a 19., 20.naptol kezdve van minden nap, de nem folyamatosan. Valamint a melleim is picit feszulnek szinten kb 4-5napja.

2008. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is pont ugyanez volt. Most vagyok az 5. hetén a terhességnek és a 24. napomon kezdődött ez a folyás-féle, ami barna ill. pirosas volt, egészen tegnapig, az az 6 napon keresztűl. Ma már nincs.Remélem megszűnt.

Dokihoz azért még nem megyek mert korai még...

A hőm a pe óta 36,8 és 37 között van.

Remélem kicsit megnyugodtál!

Kitartás és szorítok neked!

2008. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolso hozzaszolonak az 1. hsz.-tol: Gondolod hogy az en tuneteim is biztatoak???
2008. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szia velem is pont ugyanez történik,ma van a 25, napom,és úgy érzem mindjárt megjön.Feszül a hasam,görcsöl,ingerlékeny vagyok,stb.Mi fél éve próbálkozunk és már nagyon szeretnénk ha végre össze jönne.Szóval nem vagy egyedül és szoritok neked!!!!Csak ne idegeskedj
2008. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elozo hozzaszolonak: Majd ird mar meg legyszi, hogy mi lett veled! Te melyik nap akarsz tesztelni? En szombaton reggel mar szivesen tesztelnek (28.nap), de felek meg nem mutatna majd ki.
2008. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Az utolsó válaszoló-Mi már nagyon türelmetlenek voltunk és a férjem már nagyon szerette volna tudni az eredményt igy tegnap csináltam egy tesztet(nem reggelielsö vizeletböl),negativ lett.De mivel még korai,ha a hétvégén nem jön meg a jövö hét folyamán megismétlem.Nagyon szeretném már tudni,hogy mi van,csak félek az újabb csalódástól!
2008. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
az utolsó válaszoló-szerintem neked szombaton már ki kellene mutatnia a pozitiv eredményt,de ha mégsem ismételd meg pár nap múlva.Szoritok neked!
2008. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, reménykedem hát tovább.

Nekem is van mindjárt megjön érzésem 3 napja, de ma már csak néha tör rám.

2008. aug. 6. 13:02
 10/12 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok az nem gond, ha még a mellem nem feszül? Olvastam olyat, h vkinek csak 6. hét körül jelentkezik a többi, hányinger, émelygés, stb. tünettel együtt.
2008. aug. 6. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!