Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi időnek kell eltelnie a...

Mennyi időnek kell eltelnie a fogamzás után, a terhességi teszt pontos legyen?

Figyelt kérdés
Kb.4-5 napja állandó émelygés,hányinger gyötör.Még nincs itt az ideje a következő menstruációmnak,de a tüneteim egyre inkább arra utalnak,hogy végre összejött a pici.Ma megcsináltam a tesztet is,viszont az negetiv lett ami nagyon elkeseritett.Szerintetek van rá esély,hogy mégis terhes vagyok?Félek az újabb csalódásoktól.
2008. aug. 6. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van még esély a terhességre. A nem várt mensid környékén tesztelj, akkor már ki kell mutatnia a terhességet, de sajna még akkr sem biztos az erdmény, mert attól függ, hogy mennyi hcg van a szervezetedben. Még nincs okod elkeseredni, korai volt a teszt, de később próbáld újra!
2008. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A teszt érzékenységétől függően 10-13 napnak.
2008. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a 23. napomon még negatívat teszteltem, viszont a 28.-on már pozitívat. pé-m szerintem a 15. napon volt.

Most vagyok az 5. héten, remélem megmarad...

2008. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok.

Azt elfelejtettem mondani, hogy terhességi tünetemim nekem csak most kezdődnek. Előtte nem éreztem semmit, de szerintem ez egyénenként változik.

Kitartás és ne idegeskedj!

2008. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a biztatást..Néhány nap múlva megismétlem a tesztet.
2008. aug. 6. 11:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Szoritok az 5 hetes kismamának és jó egészséget kivánok nekik!
2008. aug. 6. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!