Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért esik le a hőm? Már egy...

Miért esik le a hőm? Már egy ideje hőmérőzőm, és soha nem volt hőesésem, miért esett le a 7. dpo-n? Megjönni még nem jöhet, mert mindig pontos, még 1 hét!

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 13:36
 1/7 A kérdező kommentje:
a [link] görbém elöbb lemaradt,bocsi
2010. jan. 13. 13:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Van, akinek beágyazódás miatt, de állítólag nincs összefüggés tudományosan. Mert ilyenkor újra ösztrogén termelődik, stb... Mindegy, ez is, az is lehet.
2010. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez csak két tized, az semmi. Vissza fog kúszni, meglátod.


A hömérséklet leesik egy héttel a tüszörepedés után


A luteális szakasz közepén újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hömérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelös a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az idöszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan idöben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni.

[link]

2010. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond, ez így természetes. Nekem pl. a 6. dpo-n esett, majd másnap már vissza is kúszott, s azóta is fenn van a hőm. remélem fenn is marad, s baba lesz:-)
2010. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van ma. Neked visszament már magasabbra?
2010. jan. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ma visszaugrott 36,8-ra.Remélem holnap reggel még egy kicsivel több lesz.Azért furcsa nekem ez a hónap,mert eddig még 37 -et nem is mértem,míg az előző hónapokban igen,és előzőekben a hőm sem esett.Kiváncsi leszek mi lesz belőle,elöző görbéimmel jobban bízakodtam a babába.
2010. jan. 14. 08:01
 7/7 anonim ***** válasza:
babás lettél?
2013. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!