Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszten a picit...

A terhességi teszten a picit halványabb 2. csík az pozitív?

Figyelt kérdés

Holnapra nem vártam, de nem bírtam tovább várni. Színes a csík, és halványabb,de jól látszik. Szerintetek örülhetek már?

Mikortól érdemes orvoshoz fordulni?


2010. jan. 13. 12:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Az pozitív lesz! :)

1 héttel a mensikésés után már látszódhat a petezsák!

2010. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Akármilyen halvány a második csík, ha látszik, akkor ott van. A semmitől nem színeződik be. :-)


Gratula!

2010. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
DE JÓ!!!Kár, hogy egyedül vagyok itthon, nics kinek a nyakába borulni!Sosem voltam még ilyen boldog!
2010. jan. 13. 12:16
 4/23 anonim ***** válasza:

A halvány csík is csík!!:)) Gratulálok!!


Boldog babavárást!!

2010. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

nekem az orvosom azt mondta, hogy 6-7. hetesen menjek először

gratulálok

2010. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok!Remélem minden rendben lesz a Picivel.
2010. jan. 13. 12:19
 7/23 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!! Nekem is nagyon halvány volt! A dokival még várhatsz, 6 hetesen elég, ha mész!


Sok boldogságot!!!

2010. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szia!Gratulálok!

Megkérdezhetem milyen tesztet használtál?

Csak azért mert én holnapra nem várom...


Amúgy tüneteid?

2010. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem két napot késett a mensi, csináltam egy tesztet, halvány második csík.. eszméletlen boldogság, gyorsan elrohantam a dokihoz aki csinált egy uh-t, de akkor még sajna nem látszódott, mondta hogy két hét múlva jöjjek vissza, visszamentem és akkor már látszódott.. na akkor voltam a legboldogabb, el is sírtam magam :)

Gratulálok!


4hós kisfiú anyucija

2010. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
One Step ( vaterás). Fura, de megéreztem. Igazi kis "szerelemgyerek", mert csak márciusban akartunk belekezdeni.Gyorsabb volt, mint a gondolat. Nagyon sokat alszom, állandóan fáradt vagyok,mellérzékenység, néha fejfájás. Émelygés bizonyos szagokra ( zsíros dolgok). Kívánom a McDonald's- os sajtburgert.
2010. jan. 13. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!