Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igy is teherbe eshetek?...

Igy is teherbe eshetek? Megfog jönni?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló tabit amikor elkezdtem csak az első levelet szedtem be.A másodikat nem,de ugyan ugy megjött multhónapban.De folyamatosan együtt vagyok a férjemmel.Most lennék a 7.-ik nap végén,és holnap este kéne elkezdenem a 3.-ik levél tabit.De még nem jött meg.A hasam és a melleim egy kicsit fájnak.De viszont holnap folytatni akarom a tabit.De nem tudom hogy terhes lehettem e.Szerintetek? Mit csináljak? Meddig várjak?
2008. aug. 5. 20:55
 1/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem oda irni,hogy pisilni szinte 5 percenként járok,mintha fel lennék fázva.Ez mitől van?
2008. aug. 5. 20:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így teherbe eshettél. Tulajdonképpen egy egész perióduson keresztül védekezés nélkül voltatok együtt. És ha minden igaz, akkor már hatodik napja késik a menstruációd, ugye?

Tesztelj, így senki sem tudja neked megmondani, hogy terhes vagy-e, várni meg már nem kell, mert egy-két nap késés után is kimutatja a teszt a terhességet.

Egyébként ha negatív, én akkor sem kezdeném el a 3. levél fogamzásgátlót a helyedben, hanem felkeresném az orvost, mert az nem teljesen normális, hogy nem volt mensid. Egyébként meg a fogamzásgátló kezdésére most rád ugyanolyan szabályok vonatkoznak, mintha először kezdenéd szedni (hiszen szünetet tartottál), márpedig a legtöbb foggátlót a mensi első napján kell elkezdeni. Úgyhogy a doki valószínűleg azt fogja majd tanácsolni, hogy várd meg a következő mensidet és akkor kezdj hozzá az újabb adaghoz. Kivéve, ha baba van, mert akkor mást fog mondani...

2008. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igencsak el kellene döntened hogy fogamzásgátlót szedsz, vagy babát szeretnél? A szervezetedet összezavarod a hormongyógyszer pontatlan szedésével és még tetéznéd is egy terhességgel is, miután védekezés híjján szexelsz. Gondold át alaposabban hogy mit választasz. És csinálj egy tesztet ha nem jött meg a mensid.
2008. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó. az ívet megkaptam,de ezzel magam is tisztában vagyok. Ha valaki szeretne nekem irni,akkor kérem hogy ne lebaszást irjon hanem a kérdésemre a választ.Köszi:)nem kell leirni hogy ilyen meg olyan vagyok,tudom nagyon jól mit tettem.
2008. aug. 5. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

így is teherbe eshettél, bizony!

Én tesztelnék a helyedben holnap reggeli első vizeletből, max holnapután.

A tüneteid babára is utalhatnak, meg hormonkavarodásra is!

szorítok, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd!

2008. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
teherbe eshettél, főleg mivel a tabletta abbahagyása után a hormonok felszabadulnak, és több petesejt is megérhet. kétségbe még ne ess, de ha 1 héten belül nem jön meg tesztelj!
2008. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!