Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még fel mehet vissza, vagy...

Még fel mehet vissza, vagy már mensi lesz? (görbe) Van olyan aki terhes lett, és mensi előtt visszement a hője? Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

Vagy mi ez az esés?

Olyan érzésem van az alhasamban,mintha bármikor megjönne.(Lehet hamarabb fog megjönni?)

Teszteltem:---lett.

Amúgy meg nekem akkor azokott szokott esni a hőm,mikor már rendesen mensizek--mensi közben úgy 2-3napra esik le.Csütörtökre nem várom.Akkor lesz a 28-ik napom.Múlt hónapban a 17-ik cn volt ovum,azért lett annyi napos a ciklusom.

Tegnap óta meg nagyon fáj a fejem is...


2010. jan. 12. 10:06
 1/6 A kérdező kommentje:
2010. jan. 12. 10:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt a babás görbém: [link] Épp elindult lefelé, amikor a 29. napon pozitívat teszteltem. Szóval minden lehetséges.
2010. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Gratulálok!

Ha Te a 29-ik napodo teszteltél + akkor én lehet,hogy korán teszteltem:(

25-ös tesztet használtam.Viszont a 14-ik cn-on volt ovu.Ma vagyok a 12-ik dpo-n.hA LENNE BABA,AKKOR LEGALÁBB HALVÁNYAN MUTATNIA KELLENE VALAMIT A TESZTNEK NEM?

2010. jan. 12. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos én még sose voltam babás, csak annyit tudok, amit magamon tapasztaltam, hogy a hő nem sokat jelent mensi előtt. Volt, hogy tényleg leesett aznap, amikor meg is jött, volt, hogy már két napja késett, és még mindig fent volt a hőm, elkezdtem reménykedni, és aznap délután jött meg...

Úgyhogy én erre nem alapoznék. Csak a tesztre.

2010. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tettem fel a görbétt.


12 dpo-nál teeszteltem, de 10-es tesztteel, és még így is eszméletlen halvány pozitív lett. Szóval nem csodálkozom, hogy neked ugyanekkor a 25-ös teszt még nem mutat semmit. Szerezz be érzékenyebb tesztet (pl a Vateráról), vagy várj még pár napot.


Drukk!

2010. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megfogadom Kedves (görbés):) a tanácsodat.Várok még a nemvártig,ami holnapután lesz.
2010. jan. 12. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!