Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt-e peteérésem ilyen...

Volt-e peteérésem ilyen hőmérsékleti görbe alakulása mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A tanácsotokat szeretném kérni. A párommal babát szeretnénk. Az utolsó menstruációm júli 19.-én volt. 2 nappal ezelőtt volt a legmagasabb a reggeli hőmérsékletem 36,8, de azóta minden nap 0,2 fokot csökkent. Ezek szerint most se akar összejönni? :-((

www.Ciklus.hu/images/diagramok/1e876e1de508fac064b82a37cee32f96_080719_080805_1217894400_. Png


2008. aug. 5. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
kékisd be a linket és úgy másold be mert igy nem tudom meg nézni,lehet valaki ügyesebb lessz:)
2008. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megugrott a hod elmeletileg volt pé de lehet azert csokken mert nem merted jol.Az elso homerőzesnel nekem is a gorbem ilyen púpos volt.A masodik mar jobb volt.Ne izgulj ne csak a höre alapozz figyeld a hüvelyi nyalkad is az ha van megbizhatobb nekem mar nem kell hömerőznöm mert a nyalka jol jelzi előre.Sok sikert.
2008. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!