Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbéről véleményeket?

Hőgörbéről véleményeket?

Figyelt kérdés

[link]


Ha így marad a hő akkor még lehet belőle baba?


2010. jan. 11. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, csak felnyitni a szemedet: teljesen normális minden ciklusban, a legelsőtől a legutolsóig, hogy tüszőrepedés után felmegy a hő, és kb 14 napig fenn is marad. A hőgörbén nem látszik a baba.


Jelenleg még csak 8. napja magas a hőd. Majd ha már késik a vérzésed, és még mindig magas a hőd, az babás jel lesz, de addig "csak" normális a görbe.

2010. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs de nem ez volt a kérdésem. De azért köszi. Arra lennék kiváncsi hogy ha esik egy kicsit a hő de fennt marad az még nem feltétlen mensit jelent. Nem rég volt missed abom és bocs ha egy kicsit jobban odafigyelek hogy mikor vagyok terhes, de nekem azonnal mennem kell a dokihoz hogy injekviókat kapjak. Orvosi utasításra mérem a hőmet nem poénból.
2010. jan. 11. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Senki se mondta, hogy poénból méred, ne legyél ennyire érzékeny. Valamint te sem említetted, hogy pontosan mit értesz azon, hogy "ha így marad a hő". A görbéden az látszik, hogy magas.


Összehasonlításképp: [link] az én babás görbém. feltettem már ide párszor. Láthatsz benne hatalmas leeséseket, mégis baba lett belőle.

2010. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok érzékeny és köszi hogy megint írtál. Jó látni a görbédet. Mennyi idős vagy akkor most? Gratulálok és boldog babavárást!
2010. jan. 11. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a 14. ciklusnapodon volt a péd.

De látom akkor is együtt voltatok,tehát esélyed megvan rá!!

Kb 1 hét és kiderül. A hődből csak az látszik,hogy egészséges vagy,vagyis normális a ciklusod.

Amint az előttem író is megmutatta a görbéjét,láthatod,hogy nem mérvadó még semmi!

Nagyon drukkolok neked!

Szintén missedes!

2010. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

18:18 vagyok, most 26 hetes. :-)


Drukkolok neked, hogy babás légy.

2010. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a coverline fölött marad a hőd, addig nincs semmi gond. De van, akinek leesik alá, mégis babás. Inkább a saját korábbi görbéiddel hasonlítsd össze. Nekem pl. ha leesik 36,9-ről 36,7-re, akkor már tuti, h megjön, de nem vagyunk egyformák :)

Szorítok és 1 hét múlva tedd fel újra a görbéd, hadd tanuljunk belőle :)

Szép napot!

2010. jan. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!