Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 hónapja hagytam abba a...

11 hónapja hagytam abba a fogigátlót és semmi. Miért jön meg mindig a mensim?

Figyelt kérdés
Írjatok valamit, nagyon el vagyok keseredve :((
2008. aug. 5. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 6hónapja nem szedek bogyót és az első 4 hónap után elmentem mindenféle kivizsgálásra. Tökéletes a laborom, jó a rákszűrésem, minden hónapban van peteérésem, mégis mindig megjön. Ha most sem jön össze a dolog, akkor a páromat fogják kivizsgálni.

Minden hónapban hőmérőzök, ovu tesztet csinálok, a bab mégis várat magára.

Voltál már nődokinál mióta abba hagytad a fogigátlót?Menzid rendszeres?

Egyébként lehet, hogy nincs nálatok semmi gond, csak mondjuk pont nem a megfelelő időben vagytok együtt, vagy egyszerűen még nem jött el az ideje! Na igen, ez az a mondat, amitől agybajt tudok én is kapni, de végülis akár igaz is leht!

Remélem segítettem!

2008. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Mert nem vagy terhes.

Van akine évekbe telik, míg kiürül a szervezetéből.

2008. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanígy voltam!elmentem a dokihoz,csináltatott hormonlabort!hát,az eredményem katasztrófális lett!16hónapja hogy abbahagytam a tabit,és menzi sehol!kezelésem tömkelege ellenére!szerintem mindenképp menj orvoshoz,mert magától valószínűleg nem fog megoldódni!látod van aki igyen peches mint én.
2008. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már voltunk orvosnál, mindkettőnknél oké minden.
2008. aug. 5. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!