Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz ez? 5 évig szedtem...

Igaz ez? 5 évig szedtem fogigátlót. Januárba hagytam abba. Ez a második hónap hogy próbálkozunk a babával. Mindig renedesen megjön a mensim.30-31 napos ciklusaim vannak. Akkor ugye nekem van peteérésem?

Figyelt kérdés
Itt sok helyen olvasom,ha valaki fogamzásgátlót szedett akkor nincs utána peteérés.
2009. júl. 9. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

sajnos semmi nem garantálja, hogy van peteérésed, annak ellenére, hogy látszólag rendben van a ciklusod.

ha néhány hónapig méred az ébredési hőmérsékletedet, akkor biztosabbat fogsz tudni arról, hogy van-e peteérésed...

2009. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak a saját példámmal tudok válaszolni, majdnem 15 évig szedtem fogamzásgátlót, amikor abbahagytam, nekem is rendesen megjött, és biztos, hogy volt peteérésem, mert 2 hónap múlva terhes lettem. Remélem nálad is minden rendben lesz!
2009. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akár azonnal is lehet peteérés, de az is lehet, hpogy másfél évig semmi. Ha hőmérőzöl, abból egyértelműen kiderül, hogy van-e.
2009. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A rendszeres mensi nem jelent peteérést. Hőmérőzés + ovuteszt megmondja, egy-két hónapig nézd, és akkor biztos lehetsz benne. Sokan csinálják hónapokig, amíg nem sikerül, de két hónap alatt elég tapasztalatot tudsz szerezni magadról, és szerintem bele lehet őrülni az ugyanabban az időpontban felkelésbe :)
2009. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én minden hajnalban felébredek öt körül arra, hogy pisilni kell. Hőmérőzök, kimegyek vécére, aztán visszafekszem és alszom tovább. Még nem őrültem bele. :-)
2009. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia!saját esetemet tudom leírni.10 évig szedtem megszakítás nélkül a gyógyszert.novemberben abbahagytam,januárban jött meg,utána semmi.aztán így menzesz nélkül márciusban babás lettem.úgyhogy nekem volt peteérésem ezek szerint.
2009. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!