Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nap van a nem vártig. A...

3 nap van a nem vártig. A szívem mélyén már most érzem, hogy nem sikerült a baba. A párom az utolsó utáni pillanatig reménykedik, én meg már most feladtam. Normális ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem szabad görcsölni és ebben a hónapban idáig nem is agyaltam ezen állandóan, de most minden percben azt figyelem, hogy feszül-e még a mellem, szurkál-e még a méhem táján, szaladgálok a mosdóba, hogy barnázok-e már.

6 hónapja próbálkozunk, tudom nem nagy idő, de most nagyon el vagyok keseredve!


2008. aug. 5. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális! Ne keseredj és el, és ne aggódj: talán már ott is van a kisbabád a pocidban, de az is lehet, hogy még egy felhőn csücsül és figyel téged. Aztán ha úgy hozza kedve, vissza se tarthatod, és jön!
2008. aug. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha jól olvasom feszül a cicid is! Ez is jó jel! Egy barátnőm hasonlóan volt mint te, több hónap volt, mire összejött a baba. Mindig aggódva leste, mikor nem jön meg végre. És aztán egyszer csak a nagy aggódás közepette pozitív lett a teszt :) Nagyon drukkolok neked, hogy a baba már veletek legyen!!
2008. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, nagyon aranyos vagy.

Engem már agyon-vissza vizsgáltak, uh most a párom jön.

Akár hányszor megjön a nem várt ő mindig megkérdezi, hogy mit csináltunk rosszul és én már nem tudok mit mondani, mert mindig jó időben voltunk együtt, volt pém is, szedek vitamint is és mégsem jön össze!

2008. aug. 5. 09:04
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak is nagyon köszönöm. Fura dolog, de a legjobb barátnőm sem tud ilyenkor megnyugtatni, de ezektől a válaszoktól kicsit jobban érzem magam!
2008. aug. 5. 09:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szióka! Én is hasonló cipőben járok mint te. Tényleg minden klappol, mindent szedek, mindent megtettünk, szervileg semmi bajunk, mégsem jön össze, pedig már ott tartok, hogy nekem már nem is kell gyerek, mert ezt már nem bírom idegileg. A görcsösen akarást már megszüntettük, csak szeretjük egymást, és még a jeleket sem figyelgetem, de amikor megjön a mensim, akkor mindig összetörök egy picit. Remélem egyszer a sors hozzánk is kegyes lesz. Sok sikert sorstársam.
2008. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak:nagyon köszönöm, hogy írtál néhány bíztató sort. Igazándiból most olyan lelki állapotban vagyok, hogy egyik percben még reménykedek, a másikban meg úgy érzem, hogy úgy sincs baba.

Pedig pé körül olyan biztos voltam a dolgomban! Tudom, hogy jókor vagyunk együtt és mindennek passzolni kellene, de valami mégis hiányzik a sikerhez!

Hát, végülis péntek még messze van, majd csak akkor adom fel teljesen, ha meg jön.

Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy írt!

2008. aug. 5. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!