Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy bemesélem...

Létezik olyan, hogy bemesélem magamnak a terhességet?

Figyelt kérdés
Minden étkezés után hányingerem van, de sosem hányok. Nincs reggeli hányingerem, de a tojástól szinte öklendezek. Csak a leves után nincs hányingerem, mondjuk néha azután is. Ezt 2-3 hete érzem. Már 5 tesztet is csináltam, de semmi... Nincs mensesem, csak 3 havonta. Legalább is eddíg 2-3 havonta menstruáltam. Most pedig január eljesén volt 3 hónapja, hogy az utolsó mensim elmúlt. Voltam dokinál, aztmondta attól még lehet peteérésem, mert ugye olvastam sok negatív válaszolót, akik szabályosan leordították az embert, hogy ha valaki nem menstruál,nincs peteérés. Közben a doki szerint igenis van.Csak ugye én nemtudom hogy mikor... :S Voltam már vérvételen, de az eredményre még 1 hetet kell várni. Szóval szerintetek lehetek terhes, vagy inkább nagyobb a valószínűsége, hogy csak bemesélem magamnak?? De hát ezt nem lehet...Vagy igen? A hányingert... Volt már valakivel hasonló?
2010. jan. 11. 13:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na... ennyi számolás után,megtudjátok neke válaszolni, hogy az orvos megtudta volna-e mondani, hogy terhes vagyok,amiután megnyomkodta a hasam?:) vagy nem volt benne biztos,ezért kérte a Hcg vizsgálatát?? Magyarul gyanakszik a terhességre nem?
2010. jan. 12. 12:48
 12/15 A kérdező kommentje:
Már a melleim is érzékenyek.. :) Vaagyis a mellbimbóm..
2010. jan. 12. 12:53
 13/15 anonim ***** válasza:

A nyomkodás gyanút kelthetett benne, hiszen terhesség esetén megváltozik a méh állaga és a mérete is. Gondolom, a HCG vértesztet is ezért kérte, mert az biztosra megmondja, hhogy van-e baba, vagy nincs.


Remélem, ultrahanggal is megnéz majd, amikor legközelebb találkoztok, mert azzal tudja igazolni vagy kizárni a babát.

2010. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves mai 11:53-as!


Én már elmondtam a véleményem, nem fogom ismételni önmagam, teljesen fölösleges is lenne, mert te is kötöd az ebet a karóhoz és én is, te sem akarsz változtatni az álláspontodon és én sem. (Illetve tartom magam az "Okos enged..."-elvemhez)

Abban viszont megállapodhatunk, hogy egyelőre te sem tudod, hogy én ki vagyok, mi a foglalkozásom, hivatásom (és fordítva). A tudásomról pedig úgy érzem, nem-igen tudnál érdemben nyilatkozni, hiszen iskolázottságommal, munkakörömmel és szerény személyemmel kapcsolatosan nem sok információ áll rendelkezésedre... ;) És az internet egyik "csodája", hogy senki sem tudja, ki ül a monitor másik oldalán. :)

2010. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Dettó. :-) Kész szerencse, hogy a diplomáink számán nem fogunk összevitatkozni. :-)
2010. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!