Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvártig (tegnapig) állandó...

A nemvártig (tegnapig) állandóan megjön érzésem volt ami mára elmúlt, de nem jött meg. Akkor most mi van?

Figyelt kérdés
Csináltam egy tesztet Lilyvel és nem színes hanem egy fehér csík jelent meg.
2010. jan. 11. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. 3 napja késik eddig volt mindjárt megjönn érzés 1-2 napja meg semmi.Én még nem mertem tesztelni.Neked van valami tüneted még mert nekem semmi.
2010. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosan megjön érzésem volt, hét hetes terhes voltam mire elmúlt. Csinálj holnap másik tesztet, és kiderül.
2010. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mindjárt mejönn érzés van mensi elött is nem?
2010. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha pár nap múlva sem jön meg, akkor csinálj egy másik tesztet. A fehér csík, az szellemcsík. ha halány is, de színesnek kell lennie, ha babás vagy.
2010. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!