Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Már egy ideje úgy érzem,hogy nem stimmel valami nálam,amitől kicsit kezdek reménykedni,hátha kisbabám lesz.Tesztet addig nem akarok csináltatni,amíg nem késik a menstruációm.Pár hete kezdődött,hogy éjszaka erősen hányingerem volt,de nem hánytam.Ez az érzés még másnap is megvolt,de azóta semmi.Aztán úgy vettem észre,mintha elkezdtem volna hízni csipő tájékon,de az végülis lehet attól is,hogy állandóan hol lefogyok,hol felszedek 5 kg-ot...Amitől gyanúsabbá vált a dolog,hogy kb. 2 napja elkezdtek fájni a melleim,mellbimbóim,ami csak akkor szokott jelentkezni,mielőtt menstruálok.De az nem lehetséges,mert karácsonykor menstruáltam utoljára,tehát az most korai lenne...Ezek a tünetek utalhatnak arra,hogy terhes vagyok?
2010. jan. 10. 23:05
1 2
 11/11 Mókuskaa^^ válasza:
és eggyik pillanatról a másikra megkívánom kajákaat..:)
2011. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!