Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Már egy ideje úgy érzem,hogy nem stimmel valami nálam,amitől kicsit kezdek reménykedni,hátha kisbabám lesz.Tesztet addig nem akarok csináltatni,amíg nem késik a menstruációm.Pár hete kezdődött,hogy éjszaka erősen hányingerem volt,de nem hánytam.Ez az érzés még másnap is megvolt,de azóta semmi.Aztán úgy vettem észre,mintha elkezdtem volna hízni csipő tájékon,de az végülis lehet attól is,hogy állandóan hol lefogyok,hol felszedek 5 kg-ot...Amitől gyanúsabbá vált a dolog,hogy kb. 2 napja elkezdtek fájni a melleim,mellbimbóim,ami csak akkor szokott jelentkezni,mielőtt menstruálok.De az nem lehetséges,mert karácsonykor menstruáltam utoljára,tehát az most korai lenne...Ezek a tünetek utalhatnak arra,hogy terhes vagyok?
2010. jan. 10. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elvileg mostanában van peteérésed,azért fájhatnak a melleid. Vagy rövidek a ciklusaid? Vagy esetleg más volt a mensid,gyanakszol rá hogy még az előzőben teherbe estél?
2010. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,mert nekem általában eltart a menstruációm 7-8 napig is...most pedig alig tartott 4-5 napig.Egyébként nem jellemző a rövid ciklus,sőt...Sokszor 1,5-2 hetet is szokott késni.Ezért is fura ez az egész.Úgy olvastam,hogy van,akinek terhesség elején is volt menstruációja.
2010. jan. 10. 23:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Hízni a terhes nő a 4. hónaptól kezd. A jellegzetes terhestünetek, mint mellfájdalom, mellbimbóüfájdalom, hányinger, hányás a kimaradó vérzés után szoktak csak elkezdődni.


Ha terhességre gyanakodsz, csinálj terhestesztet, az kimutatja. A tünetek annyifélék, ahány nő van, és könnyen összekeverhetők a peteérés környéki illetve menszesz előtti tünetekkel, ezekből nem lehet kiindulni.

2010. jan. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várom mások hozzászólását is.
2010. jan. 10. 23:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Veszel egy tesztet a gyógyszertárban kb max 1000 Ft-ért. Megcsinálod, és utána majd, ha kiderült minden, akkor lehet gondolkozni.
2010. jan. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem dec.19-én jött mag 5 napig.Szilveszter éjelén volt ovum.Ma vagyok a 11 dpo-n.

Szerintem még NE tesztelj,mert semmit sem fog mutatni.Tegnap ellőttem gy tesztet,és hiába.Türelmesebb leszek,csak a barátnőm annyira kíváncsi,hogy miatta csináltam meg,de már bánom...

Csütörtökre nemvárom,és emlem nem jön meg.

Én azt érzem,hogy 3 napja fáj a méhem,tegnapelőtt reggel produkáltam egy barnás rózsaszínes foltocskákat,melleim most máshogyan fájnak,és csak bizakodni tudok.Sajnos tegnap még 37 volt a hőm,ma meg 36,8 lett.Remélem csütörtökig visszaugrálgat még.

Javaslom,kicsit legyél türelemmel,és ne görcsölj ennyire.Ha van baba,azt úgyis megtudod.A nemvártad előtt ne tesztelj,rossz csalódni!

De azért én szorítok,hogy sikerüljön!Mindkettőnknek!

2010. jan. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom hogy ne tesztelj legalább addig ameddig nem késik a menzid.Tapasztalat...nagyon rossz csalódni.Velem is előfordult hogy olyan érzésem volt,hogy esetleg baba van,de a menzinek sem volt még itt az ideje és nem bírtam,csináltam tesztet...negatív lett csináltam néhány nap múlva megint az is negatív lett...majd megjött a menzi....időben.ekkor megfogadtam soha többet nem tesztelek még nem késik a menzi,de nem bírtam legközelebb megint eljátszottam azt hiszem túlságosan beleéltem magam abba ami nem is volt.akkor megint megfogadtam ameddig nem késik nem tesztelek és most ott tartok hogy megint olyan érzésem van hogy esetleg baba van a dologban ráadásul egy hete késik de nem merek tesztelni mert félek hogy negatív és csalódok megint.pedig itt ülök a gép előtt és előbb rám jött egy jóképű szédülés meg hányinger ..nem tartott sokáig de volt...de nem akarok csalódni.Bár jártam úgy is hogy 3 hetet késett folyton teszteltem és mind negatív volt...nem is volt baba.bár akkoriban sokat idegeskedtem.Szerintem legyél türelmes...ha már egy napot is késik akár tesztelhetsz is...nekem ezt mondták.sok sikert.
2010. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő válaszolóval egyetértek,pontosan ezért nem szeretnék én sem tesztelni,amíg nem késik.Sajnos én is olyan vagyok,hogy nagyon beleélem magamat mindenbe,aztán a végén mindig csalódok.Most nem szeretnék.Köszönöm a válaszokat,és szorítok nektek is,hogy legyen egy pocaklakó :)
2010. jan. 11. 11:52
 9/11 Mókuskaa^^ válasza:

Sziasztok!:)

pár napja nem nagyon érzem jól magam..émelygek,hányingerem van,undorodom néhány kajától..pár napig hőemelkedésem is volt..sötétebbek a mellbimbóim.szúró,nyomó érzést érzek a hasamba..fáradékony vagyok.csináltam 1 héttel ezelött tesztet negatív lett..de szerintem túl hamar csináltam.neem?? mostanában kellene megjönnie.. ja és terhesnek érzem magam.. szerintetek?:)

2011. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mókuskaa^^ válasza:
jaa és fehérfolyásom is vaan..ami eddig nem nagyon volt..
2011. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!