Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes vagyok?...

Most akkor terhes vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kb két hete voltam orvosnál vettek tőlem vizeletet és azt negatív lett...Január.3.-án kellet volna megjönni,de nem jött meg azóta...Akkor most ilyenkor mivan?Nem szokott nekem késni max egy két napot,de ennyit nem...Tévedet az orvos akkor és terhes vagyok?
2010. jan. 10. 22:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Elég furcsa ez az eset...régóta vágysz babára?

Miért mész vizeletet vizsgáltatni? Miért nem csak tesztet veszel?

2010. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Nézd csak, itt a különbség a vérvizsgálat és a teszt között:


A terhességet házilag a terhességi teszttel lehet kimutatni, amely a vizeletben jelen lévő human chorionic gonadotropin (hCG) nevű hormon jelenlétére reagál, amelyet a kialakuló placenta, pontosabban a hólyagcsírának az a része, amelyből később a méhlepény lesz, termel. A legtöbb terhességi teszt igen érzékeny és ma már ritka a téves pozitív eredmény előfordulása.[17] A klinikai vérvizsgálat még ennél is érzékenyebb, és rendszerint a beágyazódás utáni 6-8 napon (vagyis a megtermékenyülést követő 12 napot) már képes kimutatni a terhességet, míg a házi, vizeleten alapuló teszteknek a beágyazódás után kb. 12-15 nap kell. Mindkét tesztre igaz, hogy csak a terhesség tényét tudják kimutatni és nem tudják meghatározni az embrió korát.

2010. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nekem is fura volt..Elmentem kivizsgálásra és vizeletet vettek tőlem...Fel voltam fázvapicit és akor közölték,hogy minden rendicsek nem vagyok terhes stb...Már régóta szeretnék babát!
2010. jan. 10. 23:19
 14/33 anonim ***** válasza:
Jaaa, hogy vizeletet vettek, nem vért? :) Csókoltatlak!! :) Az csak "idősebb" terhességet mutat.. a vérvizsgálat mutat ki korábbit! Szerintem reménykedhetsz! :)
2010. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Én ezt elhiszem,de akkor most mi volt az a két pozitiv zest és a 2 negativ...
2010. jan. 10. 23:21
 16/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért gondoltam a vérvételre rögtön... talán mert inkább abból szokták megnézni a korai terhességet. A vizeletből bárki meg tudja nézni otthon is. Teszttel... Van otthon teszted? Már reggel próbálhatnál egyet ellőni!
2010. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Csókoltatlak én is köszike,hogy segitesz!!!Igen vizeletet vettek:)
2010. jan. 10. 23:21
 18/33 A kérdező kommentje:
6 óra múlva utazom,mert most itthon vagyok Budapesten és megyek vissza Londonba mert ott élek,és az lesz az első,hogy veszek egy tesztet!!!KÖSZI A SEGTSÉGET!!!
2010. jan. 10. 23:23
 19/33 A kérdező kommentje:
a fehér folyás az mitől lehet nekem amúgy?
2010. jan. 10. 23:25
 20/33 anonim ***** válasza:

Húú, most teljesen "felpörgettél" :)) Én egy éve éltem át ezt (majdnem így, csak nálam a teszt az istennek se akarta mutatni a lányomat). De mostmár itt alszik a szobájában.. ! :)


Nagyon drukkolok Neked!! Majd írd meg lécci mi lett! :) (csókoltatlak voltam.. bocsi, ezt anno az egyik tanárunktól tanultam el, mindig ezt mondta, mikor leesett neki a húszfilléres) :)

2010. jan. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!