Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt szerintetek milyen?...

Ez a teszt szerintetek milyen? Ti hallottatok ilyenről?

Figyelt kérdés

Részletezem:

Amerikában él egyik barátnőm.Babára hajtanak.Mindent kipróbáltak már ami létezik,egészségesek.

És most jön a lényeg:

Vett a barátnőm(nem olcsó),egy olyan tesztet,ami többfunkciós és első lépésben kimutatja a peteérést,(ovulációt),feldátumozva a digi kijelzőn,hogy mikor reped meg a tüsző--ezt onnan tudja elvileg a teszt(leírás szerint),hogy egy chip érzékeli a tüsző vékonyodását.

Második lépésben kimutatja,hogy ténylegesen meg is repedt a tüsző.Hamramadi lépésben kimutatja,hogy a petesejt megtermékenyült-e?Jól olvassátok,igen kimutatja,hogy sikeresen megtermékenyült-e.A beágyazódásról nem írnak semmit,de használni lehet még terhességi tesztként is.

Olyan a teszt,mint egy hüvelyi uh.azon része,ami a hüvelybe kerül.Csak nem uh,hanem chip működteti,és digitális a kijelzője,5*5cm-es.

Zöld és piros kijelzők vannak ezen a teszten,és pofon egyszerű kezelni.

Amennyiben a nőnek nagyon savas a hüvelye,akkor teszt egyszerűen csipog.Lúgoítás után máris használható.

Tehát van egy kis műszer,(mint a hüvelyi uh-nak)azt fel kell tolni a méhszájig,de ne fájjon)fekvő helyzetben.Kis vezeték köti össze a kijelzővel.

Elemel működik.

Barátnőm nagyon hosszú ideje nem esett teherbe,és mot 6 hetes kismama:)

A teszt kimutatta a teherbe esés--pontos fogantatás napi,órai,időpontot.Elsőre sikerült is ezzel terhes lennie.

Barátnőm szerint,a párjának a spermái vagy nagyon lassúak voltak,vagy nem éltek annyi ideig mint kellene.

Mit szóltok hozzá?

Ha lenne ilyen teszt,én kíváncsi lennék rá,és ki is próbálnám...


Vélemények?


2010. jan. 10. 20:51
 1/10 A kérdező kommentje:

Még annyi,hogy adnak a teszthez 3 év garanciát,és annyiszor lehet használni,mint pl:egy jó minőségű digitális fényképezőgépet:)

Itt Európában hol van ilyen?Jól le vagyunk maradva...

2010. jan. 10. 20:54
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon hihetetlen, de gyermektelen, sokat próbálkozó pároknak hasznos lehet.
2010. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazad van!

De sajnos nem olcsó!

Kérdeztem Jessica-t(így hívják a bnőmet),hogy mennyibe kerül,és átszámítva magyar ft-ra közel 45.000ft.

Ha nekünk nem sikerül most(4 nap a nemvátig még),és még a köv.hónapban sem,akkor megkérem szerezzen be nekem egyet,és kipróbálom én is.Valahol visszajön a pénz,mert nem veszek sem ovu,sem terhességi tesztet...és nem pocsékolom az időmet uh-n.

(de azt sem szabad figyelmen kívül hagyni,mert idáig mindíg kimutatta,hogy mi a helyzet)

2010. jan. 10. 21:08
 4/10 anonim ***** válasza:
a húgom kint él és és kb. egy éve babára hajtanak ők is. Megkérdezem, hogy nézzen utána, mi is ez. Jó lenne, ha itthon is lehetne kapni!
2010. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha gondolod megkérdezem,hol melyik városban vette,és mi van ráírva?

Szerintem a húgod is meg foga találni,mert állítólag kint sokan már csak ilyet használnak ha valaknek nem jön össze az első 3 hónapban a baba...

2010. jan. 10. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez igy egyben soknak tünik,de ha belegonolsz hogy akik régota probálkoznak hány db ovulácios,hány darab terhességi tesztet vezsnek..+gyogyteák,vitaminok, magánorvos.. szerintem simán megéri.
2010. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez nem veletlenul az ovecue fertility monitor? kb 300 dollarert?
2010. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a neve,nem kérdeztem meg.De elképzelhető,nem tudom.Árban ott van az tuti.

Ítam e-mail a bnőmnek,remélem hamar elolvasa,nem úgy mint legutóbb...

2010. jan. 11. 08:15
 9/10 anonim ***** válasza:
köszi és várjuk a teszt nevét. hátha itthon is be lehet szerezni...
2010. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

sziasztok en angliaban elek es igen itt is van egy hasonlo kutyu kb arban is hasonlo

megkeresem a neten es belinkelem hatha valakit erdekel

2010. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!