Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10-ik DPO van ma. Elképzlhető,...

10-ik DPO van ma. Elképzlhető, hogy 2 napja fáj a méhem? Ma kicsit már jobb.

Figyelt kérdés

Melleim nőttek,érzékenyek,de az is csillapodott.Hőm 37.Tuti volt tüszőrepedés.

Azt érzem a hasamban a méhemnél,hogy mintha nyomná valami,vagy feszülne--nem is tudom.

Tegnap regel világos-barnás-rózsaszínes foltok a bugyin.Vér nem volt(szerintem az nem az volt).

Milyen tesztet ajánlotok?És milyet nem?

Várok még a teszteléssel,csak nagyon kíváncsi vagyok,hogy a leírtak alapján mire számíthatok?Ti beágyazódás környékén hogy reagáltatok testileg?


2010. jan. 10. 13:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Még egyben vagyunk!:-)

Nem örülök, hogy elindult lefelé a hőd, de amíg nem jön meg, bármi lehet!Várjuk ki a csütörtököt, most már nincs sok addig!!:-)

2010. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen,igazad van...

Amúgy érzel már valamit?Fáj valahol?Apás szülést terveztek?

Bocs,hogy így érdeklődöm,csak nagyon izgulok értetek!

A Zsigmond nagyon szép név:)Mekem is tetszik.

Első baba lesz?

2010. jan. 12. 09:56
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen első baba lesz. Apa is jön szülni, aztán hogy meddig bírja, majd meglátjuk! :-)

Néha vannak görcseim, de nem túl komolyak,igazából mérni sem érdemes az időt, mert érzem, hogy ez még nem az.

Aranyos vagy, hogy érdeklődsz! Majd beszámolok, hogy hogy ment!

2010. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó sokáig nem írtam, mert kórházban voltunk. Mi van veled azóta? Remélem nem jött meg!!!

Végül szombaton megszületett a kisfiam! :-)

2010. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Húúú,GRATULÁLOK!

Mennyivel született?Hány cm?Síma szülésed volt?Apa is ott volt?

Elmesélnél mindent????Bocsi,de nagyon kíváncsi lettem...


Háát,sajna nekünk most nagyon úgy néz ki,hogy megint nem sikerült,de ma már kaptunk beutalót spermaviszgálatra.

25-étől 2 naponta pé követésre megyek.Lehet lesz laparoszkópia stb...

Amúgy másfél napig volt meg,utána 4 napig meg barnáztam.

De vér nem volt.

Nem tudom mi van velem,mert mikor eszek,utána azonnal hányingerem van:(Sűrűn szédülök meg.Teszt egy hete --lett.


Lehet 25-én nem is tüszőt látnak majd hanem valami mást?Ki tudja,lényeg,hogy lesz majd baba!:)

Remélem.


Sok boldogságot,és remélem írsz majd...pesze tudom,hogy nem lesz annyi időd a picike miatt,de lécci cak legalább pár sort.

2010. jan. 21. 17:34
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

3590g és 57cm lett, szép nagy fiú! Jó hosszú vajúdás volt, aztán császár lett a vége, mert nem akart kibújni. Apa ott volt, amíg lehetett, sőt ő így hamarabb látta a picúrt!:-)

Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön nektek a baba. Laparoszkópiám nekem is volt, ha gondod, írj privit, ha ezzel kapcsolatban lenne kérdésed!

2010. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!