Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10-ik DPO van ma. Elképzlhető,...

10-ik DPO van ma. Elképzlhető, hogy 2 napja fáj a méhem? Ma kicsit már jobb.

Figyelt kérdés

Melleim nőttek,érzékenyek,de az is csillapodott.Hőm 37.Tuti volt tüszőrepedés.

Azt érzem a hasamban a méhemnél,hogy mintha nyomná valami,vagy feszülne--nem is tudom.

Tegnap regel világos-barnás-rózsaszínes foltok a bugyin.Vér nem volt(szerintem az nem az volt).

Milyen tesztet ajánlotok?És milyet nem?

Várok még a teszteléssel,csak nagyon kíváncsi vagyok,hogy a leírtak alapján mire számíthatok?Ti beágyazódás környékén hogy reagáltatok testileg?


2010. jan. 10. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

10 dpo-nál egy csepp vér és negatív teszt volt.


12 dpo-nál a 10-es teszt nagyon halvány pozitívat mutatott. Korábban szerintem te se tesztelj, felesleges.

2010. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát azért egy kicsit megnyugodtam,mert Neked is volt egy csepp vér.Nekem lehet nem az volt,mert világosabb volt,viszont látszódott szépen--bár amikor kimostam,alig jött ki...

Gratulálok Neked!

Most még terhes vagy,vagy már meg is van a babád?

2010. jan. 10. 14:13
 3/16 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok. :-)
2010. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

7. DPO-tól fájdalom a méhem környékén, plusz erős mellfeszülés, 11. DPO-n pozitív teszt(Clearblue).

Utolsó hetes kismama:-)

2010. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hetes Kismami!

Erőt merítettem abból amit írtál,mert a méhem nekem is fáj.Ma vagyok a 11-ik dpo-n,de már sajnos lehúztam a reggeli vizeletet.

Nem merek tesztelni,félek,hogy nem sikerült,félek,hogy becsap a szervezetem.

Sokszor mintha a hüvelyembe is belenyilalna valami fájdalomszerűség is.Ez normális ilyenkor?

Melleim fájnak.De mensi előtt is szokott.

Viszont a hőm ma esett 2 tizedet,most 36,8 lett.Hát csütörtökre nem várom,szerintetek még visszamehet?

2010. jan. 11. 08:12
 6/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg a görbémet: [link] Olyan is volt, hogy 37-ről esett le 36,5-re, mégis babás maradtam. Amíg nem jön meg, ne add fel a reményt!
2010. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó hetes kismama vagyok!

Hátha szerencsét hozunk egymásnak, mert én meg csütörtökre várom a babát!

Szerintem holnap tesztelj, vagy ha nem akarsz csalódni, akkor várd meg a csütörtököt.

Nekem tényleg az volt az első jel, hogy a méhem kezdett fájni, mert egyébként mindig a petefészek fájdalommal kezdődött a mensi.

Remélem neked is így jön össze a baba!

Várjuk a fejleményeket!!:-)

2010. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó előtti:

Totál szép a görbéd,Gratulálok!:)Látom rajta az esést,de Neked szépen vissza is ment.Remélem nekem is visszamegy.EZ A HÓNAP MOST MINTHA MÁS LENNE MINT A TÖBBI,de nem akarom elkiabálni.


Kedves Utolsó Hetes Km!

Remélem igazad van,és nekem is ez lesz az a tünet ami a baba miatt van--méhfájdalom.

A melleim most ilyenek-olyanok,nem is tudom.

Gondolok Rád csütörtökön,és ha nem írsz,tudni fogom,hogy hol vagy(szülni).Nagyon remélem,hogy símán szépen gyorsan meglsz a pici!Mi lesz?Kislány vagy kisfiú?Hogy fogják hívni?

Olyan jó Neked,itt vagy a finisben:)

2010. jan. 11. 18:26
 9/16 anonim ***** válasza:

Tényleg jó, hogy már itt a vége, csak nehezen telnek az utolsó napok.

Kisfiút várunk, Zsigmond lesz a neve. Amíg nem indul meg a szülés, visszanézek ide mindenképp! :-)

Te is számolj be, hogy mit érzel!

2010. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

[link]

Nekem lehet mg fog jönni.Holnaputánra nem várom,de látod,hogy esik a hőm:(

Mellérzékenység/fájdalom szinte elmúlt.

Megjönérzés az van.

Húúú,hallod,nagyon szorítok Neked,hogy a szülésnél minden rendben legyen!

Remélem megírod a szülésedet!

Ha közben nem írnál,akkor sok boldogságot kívánok!

2010. jan. 12. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!