Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil gyorsttesztel kapcsolat...

X-epil gyorsttesztel kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van? 2-böl 2 teszt halvány rózsaszín második csíkot mutatott.

Figyelt kérdés
ebben a hónapban a menstruációm kimaradt bár nálam ez nem szokatlan így a tesztet a hosszas mellfájdalom miatt csináltam meg. Az elsőt nap közben csináltam akkor egy halvány rózsaszín csík jelent meg majd a másodikat valamikor a hajnali órákban ahol szintén ez az eredmény fogadott. Valamint hirtelen, ám gyorsan elmúló erős mensi szerű görcseim is vannak, valamelyik nap volt egy kb pöttynyi szerű vérzésem, eszméletlenül kell a csoki, és ma sikerült kis hülyeségen percekig a könnyeimet potyogtatni.
2014. júl. 24. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A tesztekről csak annyit, hogy a negatív lehet pozitív, de a pozitív már nem lehet negatív. Nekem is csak halvány csík volt, most ott alszik a kiságyban. :) Ha fáj a melled, akkor az egy jel lehet, hogy terhes vagy. Vegyél egy másikfajtát is, ha nem vagy benne biztos.
2014. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az Xepil az egyik legjobb teszt, én is a mellfájdalom miatt teszteltem (mensi előtt) , és már mutatta. Lassan keress fel egy nőgyógyászt. A mensiszerű érzés normális, ha nincs vérzés.

10hkm

2014. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is x-epil a legjobb teszt a neten is égig magasztalják a tesztek között..nekem nincs róla negatív tapasztalatom!mikor nem voltam terhes negatív lett..mikor terhes lettem egyből nagyon erős pozitív lett előbb kijött a T csík mint a kontrollcsík:))en azt mondom lehet neki hinni..19hkm
2014. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En tavaly juniusban xepillel teszteltem halvany pozit.nemvart masnapjan.4tesztet is megcsinaltam ket nap alatt.baba volt,tegnap volt ot honapos!:-)
2014. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és Gratulálok mindenkinek :D
2014. júl. 24. 15:55
 6/11 anonim ***** válasza:
fotó??
2014. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az elsőt lefotóztam telefonnal így a kép minősége is olyan....


[link]

2014. júl. 24. 16:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat ez pozitív nem is olyan nagyon halvány!:))gratulalok:))
2014. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ami még érdekelne, hogy a rosszullétek mikor szoktak kezdődni, illetve az ételektől való undor, vagy éppen kívánás?

2014. júl. 24. 17:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Van, akinél jelentkezik undor, hányás, van, akinél nem. nálam a 6. héten kezdődött a hányinger, hányás és el is szórakoztatott majdnem a 4. hónapig. A csirkehúst imádtam, most rá se birok nézni, pedig már 26 hetes vagyok, régen nincsenek már rosszulléteim, de bizonyos ételekre, szagokra most is megmaradt az undor. Kívánós nem voltam. Jólesik gyümölcsöt enni, de konkrét ételért nem vesztem meg.
2014. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!