Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eshet úgy valaki teherbe, ha...

Eshet úgy valaki teherbe, ha állandóan ezen agyal és stresszel már egy jó ideje?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy így nehéz, de kíváncsi vagyok, hogy történt-e ilyen valakivel.
2008. aug. 4. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem lehetetlen. Azért próbálj meg nyugott lenni,másra gondolni; kösd le magad úgy még az idő is gyorsabban megy. Sok Sikert! :))
2008. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A nődokim annyit mondott, hogy a görcsös akarás stresszel párosítva a világon a legjobb "fogamzásgátló módszer", mert bizony a túlzott akarás olyan kémiai anyag termelődését váltja ki, ami nehezíti a teherbeesést!

Mióta szeretnétek babát? A kérdésedből úgy gondolom, hogy már egy ideje próbálkoztok, de sikertelenül és most el vagy keseredve. Nyugodtan írd meg, ha tévedek!

2008. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos már több mint egy éve próbálkozunk.:-(

Köszönöm a válaszokat!

2008. aug. 4. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez most kicsit bután fog hangzani: Próbáljátok megbeszélni a pároddal, hogy mi lenne ha nektek nem lehetne gyereketek. Próbáljatok meg erre berendezkedni, testileg, lelkileg egyaránt. Kicsit "önző" módon csak egymással törődni, egymást boldoggá tenni. Elfogadni, a tényt, hogy lehet ketten lesztek egymásnak életetek végéig. Ha ezt sikerül lelkileg elfogadnotok, rengeteg stresszt, és feszültséget dobtok le magatokról mindketten!

Nekünk bevált! (pedig eléggé el voltunk kenődve!) Megtanultuk újra felfedezni egymást. 32 éves vagyok és 22 hetes babás, mindenféle orvosi beavatkozás nélkül!

Sok sikert!

2008. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! evekig ezen paratam en is,7eve egyutt a parommal es nekunk miert nincs gyerekunk,o nem akarta mert nincs ahtterunk,volt ugy hogy peteeres kozelebe voltunk egyutt es nem lettem terhes..aztan elkezdtem massal foglakozni fejben...majd azzal allt elo a parom hogy mit szolnek hozza a lenne mar baba..(mert kozben rajott hogy ha belehalunk se lesz tobb mint most van ez nem csak rajutunk mulik)ilyen vilagot elunk..szoval ezutan a beszelgetes utan az elso egyutt let utan terhes lettem,most 29hetes vagyok...

igen a gorcsos akaras psziches meddoseget okoz..tehat ne lovagolj ezen es hidd el sikerulni fog tapsztalatbol mondom..sok sikert..:)

2008. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!