Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S válaszona aki tud...

S. O. S válaszona aki tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés
7 hete volt egy missed abortuszom, előtte 2 héttel volt a "rendes", csak maradt bennem valami és mégegyszer megműtöttek.. Szóval hétfőn megjött rendesen, ami csütörtökig tartott utána rendes volt a folyásom. Nehezet emeltem ma, és most elkezdtem élénkvörösen vérezni.. Nem fáj a hasam, meg semmi "bajom" nincs, de mitől lehet szerintetek ez a vérzés? Az emeléstől lehet iyen? Vagy megint baj van? Vagy megint megjött? Azt hittem végre helyrejöttem de most nagyon ideges vagyok.. :(
2010. jan. 9. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én mindenképp elmennék az ügyeletre, itt nem tudunk tuti biztos választ erre. Szerintem ne várj hétfőig, menj el most, nehogy baj legyen.
2010. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Milyen baj lehet?
2010. jan. 9. 19:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ez az amit mi nem tudunk, de ez nem természetes.
2010. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.. Olvastam most itt hasonlókat, és mással is volt már ilyen... Azt írták az első menszinél ez természtes hogy nem rendesen jön meg...
2010. jan. 9. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi.
2010. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neked volt már misseded?
2010. jan. 9. 19:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt missedem... és műtét után egy hétig véreztem, utána csak 35 napra jött meg rendesen... közben nem volt semmi vérzés. Szerintem ez biztos nem jelent jót. Vagy nem gyógyult be még teljesen és megsérült az emeléskor (lehetőleg ilyenkor ne emelj semmit) vagy más gond van, amit sajna én sem tudok csak az orvos tudná megmondani.

Feltétlen menj el dokihoz! Aztán írj, hogy mi történt....

L

2010. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem jártam még ilyen cipőben, Hál...Isten, de nem lehet,hogy megvékonyodott valami nyálkahártya belül, vagy érfal, és emelésnél megpattant az ér? Tényleg nem vagyok orvos, de ezért szokták tiltani műtét után az embereket az emelgetéstől!

Szerintem doki!

2010. jan. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Mi történt? L vagyok
2010. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia L!

Jó vagyok, már nincs semmi vérzésem, majd kedden megyek orvoshoz. Remélem tényleg csak az emeléstől, véreztem.

2010. jan. 10. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!