Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudják olyan sokan...

Honnan tudják olyan sokan napra pontosan, mikor estek teherbe?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mi is próbálkozunk, ezért kb. 2 naponta együtt vagyunk, és ha teherbe esnék, tutira nem tudnék olyat mondani, hogy pl. a nem várt előtt 3 nappal jött össze.

Őszintén érdekel a válasz, mert én is gondoltam rá, hogy ha egyszer összejönne, jó lenne rá úgy emlékezni, hogy AZON az estén fogant meg...


2010. jan. 9. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig az a válasz, amit te is írtál, hogy sokan nem csinálják minden nap, csak bizonyos napokon, de akkor állandóan!
2010. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi két évet próbálkoztunk mire összejött. Én mindig felírtam mikor voltunk együtt. A nyáron kiment külföldre dolgozni, így abban a bizonyos áldott hónapban 3szor voltunk együtt. És a 3 dátum közül is valószínű meg van amelyik sikeres volt. K
2010. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én hőgörbét vezettem meg LH teszteltem. Így tudom, melyik napon szabadult ki az érett petém (tüszőrepedés, ovuláció). Mivel a pete csak 24 óráig életképes, így csak azon a napon foganhatott meg, csak azon a napon eshettem teherbe.


De még így se tudom, hogy az ovu előtt két nappal, vagy az ovu estéjén történt szeretkezésből lett végül is a baba...

2010. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Csatlakozom az előttem szolohoz. 2lányunk van,mindkettő fogantatásának a napját tudom.Hőgörbét vezettem,abbol,meg a nyákbol pontosan tudtam,mikor van peteérésem.


Jo egészséget,mielőbbi babázást!

2010. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 5. voltam dokinál, hogy babát szeretnénk, és azt mondta minden oké.

6 és 7 voltunk együtt. utána 3 napi nem. 24 nem jól éreztem magam és akkor már a teszt kimutatta, hogy terhes vagyok.

így szerintem, tuti akkor fogant meg.

2010. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!