Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért űz tréfát velem a...

Miért űz tréfát velem a szervezetem ennyi jel után?

Figyelt kérdés

Én írtam még este, mert nagyon reménykedtem. 8 hónapja mérem a hőmet és mensi előtt mindig 3-4 nappal elkezd lefele esni. Most nem még tegnap is szépen fent volt. Mellé végig krémes erős nyák. Eddig nem tudtam ez milyen most igen. 3 halvány pozitív ovu teszt a végén. És ma reggel mégis leesett. Tudom baba nincs, de akkor miért tréfál így meg a szervezetem. Ezeket pszichésen nem beszélhetem be. Az eresedő melleimet igen, meg a reggeli hányingert is. Teljesen összetörtem. Ez a hónap nagyon más volt mint eddig bármelyik. Ráadásul minden reggel látom a munkahelyemre menvén a buszon egy nálam fiatalabb "kismamát", már nő a hasa. Legszívesebben nekiugranék. Egész nap a bőgés kerülget. Miért kelt reményt bennem a szervezetem, aztán miért ver át folyton. A környezetemben mindenki babaás már és elsőre sikerült neki. Én vagyok a nagy "öreg" a magam 30 évével és minden hónapban bőgés a ciklusom vége. Lassan fél éve szedem azt a hülye elevitet is.


A ciklusomat átküldöm: [link]


Mensi görcseim nincsenek inkább hólyagfeszülés. Csak gondoltam jelzem hogy még mindig nem kopogtatott a babám.És többen mondták hogy írjak. Én már nem hiszek semmiben.


2008. aug. 4. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vagyok nagy szakértő, de az, hogy elkezdett leesni a hőd, még nem 100%, hogy nem vagy babás! Nem minden nőnek marad fenn a hője. És ha ez a hónapod tényleg annyira más, várd ki a végét! Még nem jött meg, ha jól értelmezem szavaidat. Én ma megyek dokihoz, mert úgy érzem babás vagyok, pedig nekem megjött, igaz két napig tartott, és csak pár tampont használtam. De, a mellem mindig fáj, holott mensi után egyáltalán nem szokott. Most megyek tesztet venni,kiváncsi vagyok, mutat-e babát. Nekem is tök más volt a hónapom, mint eddig, és a mensim is teljesen eltér. Lehet, csak hormonzavar, de én nem adom fel, mert mi van ha baba?! Szerintem te se add fel! Te szivesen ágyazódnál be olyan helyre, ahol nem bíznak benned? ;) Jó, ezt csak azért mondtam, hogy kicsit felvidítsalak. Lehet délután azt a választ kapom, hogy nincs babó sehol, de akkor sem adom fel! Pedig az én párom sérves, és ha most nem jött össze, akkor hónapokig egyáltalán nem tehetünk érte, mert műteni fogják. Látod nekünk sem könnyű, de ha jönni akar a mazsola, jönni fog!!!! Fel a fejjel! :) Szorítok neked!

2008. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van. és köszönöm. Drukkolok Nektek. És jó egészséget
2008. aug. 4. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!