Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakitassal is lehetek terhes?

Megszakitassal is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 08:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen!1 évig így védekeztünk,és mi lett 10 hetes terhes vagyok,ha tetszik ha nem.De megtartjuk a babát legalább lesz kistesó:)Ha így védekezel akkor jobb lenne másképpen védekezni ha nem akarsz babát.Mert van itt példát,hogy bizony meg is eshet,hogy terhes maradsz!
2010. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi igy vedekeztunk masfel evig mielott terhes lettem a fiunkkal es most 6 honapos a kicsink,most is igy vedekezunk.De nem baj ha lesz baba:)
2010. jan. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mi is így védekeztünk...4 évig aztán megszületett a kislányom...aztán 8 évig megint így és 6 hós a második,kislányom...most is így vagyunk...
2010. jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi 10 évig védekeztünk így, és kaptunk cserébe egy meglepetés babát! Most 8 hónapos a kislurkó :D, és megtanultam a leckét: most spirállal védekezünk! :D
2010. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
mi csak egyetlenegyszer nem védekeztünk, és most van egy gyönyörű 6hetes lányunk. ha nem akartok gyereket, gondoljatok erre!
2010. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Kicsi az esélye, de igen. Az előváladék is tartalmazhat ondót. És mint tudjuk egyetlen kis ondó is elegendő a babához....
2010. jan. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!